• "AVENE" EMULSIJA NUO SAULĖS: Mineral Lotion SPF 50

  Ineta Farfara Parašyta: 2019 liepos 17 d.

  Informacija

  Privalumai:
  saugo nuo UVA ir UVB spindulių, minkština odą, saugi sudėtis, lašelis antioksidantų, tinka visiems odos tipams, nėra kvepalų, nekemša porų
  Trūkumai:
  vidutinio saugumo konservantas (EU ribojamas)
  Gamintojas:
  Kategorija:
  Produktas:
  Avene Mineral Lotion SPF 50
  Tipas:
  kremas nuo saulės
  Odos tipas:
  Visų tipų oda
  Vidutinė kaina:
  0,00

  Aprašymas

  Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame „Avene“ emulsiją nuo saulės „Mineral Lotion SPF 50“. Priemonės sudėtis išties švelni ir tinkanti naudoti visiems odos tipams, ji nekimš porų bei neturėtų dirginti odos (vienintelis abejonių keliantis ingredientas yra oktildodekanolis, kurio net ir nedidelės koncentracijos gali sudirginti ypač jautrią odą), taip pat džiugu, jog išvengta kvepalų. Sudėtyje esantis titano dioksidas – saugus UV filtras, veiksmingai saugantis odą nuo UVA ir UVB spindulių. Ši emulsija drauge su antioksidantais saugos odą ne tik nuo saulės daromos žalos, bet taip pat minkštins ją bei lengvai drėkins odą. Priemonėje esantys plėvėdariai ir emulsikliai suformuos reikiamo storio apsauginę plėvelę, užtikrinančią SPF stiprumą ir emulsijos atsparumą vandeniui. Svarbu paminėti, jog silikonai gali nepatikti problematiškai ir riebiai odai, kadangi gali paskatinti riebalų išsiskyrimą, tačiau priemonėje esantis aliuminio oksidas pasižymi savybe sugerti riebalų perteklių, todėl tai neturėtų sukelti didelių problemų.

  Ingredientai

  ingredientai
  4
  gali kimšti poras
  2
  gali erzinti odą
  0
  gali sukelti alergiją
  28 / 2
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus

  Avene Mineral Lotion SPF 50 atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   Apsaugo gerai
   Trūkumai:
   Sunku padengti, baltas šydas

   Kosmetiškai siaubingas produktas. Dengiasi nepatogiai, nes formulė sunki, pilkšvai baltas šydas labai stiprus, net kai tepiau plonu sluoksniu po krempudra, prasimušdavo pro pudra ir vistiek atrodydavau kaip lavonas. Tiks nebent super baltos odos savininkėms.