• BLOGas

  MEILĖS MANIFESTAS... SAU!

  1

  Man nepatinka Valentino diena. Ne todėl, kad tai komercinė šventė. Ir ne todėl, kad turėsiu sėdėti namie su pižama, pica ir kokiu nors gėrimu ir žiūrėti eilinę romantinę komediją. Ir ji man nepatiktų, net jei būčiau pakviesta į prabangų prancūzišką restoraną, kuriame nejaukią tylą prasklaidytų tik traškinamų varlių šlaunelių garsas. Tiesiog man nepatinka ta vienadienė saldi meilė, kurią visi taip uoliai demonstruoja: "Ar matote? Šiandien mane myli! Ir aš myliu."

  Pasakysiu baisią tiesą: jei niekas tavęs nemylėjo 364 dienas, nepamils ir 365-tą. Siaubinga, ane? Bet nėra viskas taip jau blogai. Po vasario 14 dienos parduotuvėse atsiranda atpigintų širdelės formos saldainių, o ir nuolaidos dailiems apatiniams bei seksualiems lūpų dažams yra jėga. 

  O ką daryti su meile? Nukreipti ją į save. Nes tas princas gali įsėsti į ne tą troleibusą, pasirinkti Žanetą iš 6 buto, mėgti piTSas, čipsus bei alų labiau nei vakarinius pokalbius egzistencinėmis temomis. Šiandien pradėsiu meilės SAU manifestą, kurį galima pildyti iki begalybės. Ir kasdien atrasti vis kitas sritis, kuriomis pasireikštų meilė. Bet pirmiausia – kūnas ir oda!

  Taigi, pasižadu...

  • Išmesti VISUS žydrus šešėlius. Jie buvo klaikūs prieš 10 metų, yra klaikūs ir šiandien. Be to, ar žinojote, kad daugumoje jų yra tokšiskų sunkiųjų metalų, pavyzdžiui, švino ir kadmio.
  • Tikrai tikrai nekarpyti liemenėlės, kad išbandyčiau, koks jausmas dažytis su silikono kempinėle.
  • Padaryti nuodugnią kosmetinės reviziją (erzinančios, sausinančios ir kitaip odą varginančios priemonės - lauk, kad ir kokios būtumėt gražios ir kvapnios).
  • Nepasiduoti Youtube vilionėms ir nepradėti dienos su priklijuojamomis blakstienomis (kad per pietus jų nerasčiau lėkštėj).
  • Pradėti sportuoti. Tikriausiai. Galbūt. Na... nuo pirmadienio.
  • Nebeeksperimentuoti perkant kosmetiką, kai nežinau jos sudėties. Gana šitos nesąmonės! 
  • Nebedalinti įtartinų grožio patarimų ir jais nesinaudoti (taip, taip, jei spuogą patepsite krienais, jis išnyks! Skauto garbės žodis!)
  • Ne tik pirkti, bet ir naudoti veido kaukes. Daiktas, gulintis ant lentynos, daro labai mažą įtaką odos grožiui... Patikrinau bent 100 kartų! 

  Tad... Happy Valentine's day! 

  app.Komentarai

  1. 1. Nusipirkti makiažo priemonių, kurios jau 2 metai saraše. 2. Išmesti likučius priemonių "kurių nu tikrai kažkada prireiks". Taip jau pora metų jų reikia. 3. Nusipikrti raudoną raudoną matinį lūpdažį!

  Labai laukiame jūsų komentarų!


  Jūsų el.pašto adresas nebus viešinamas.