"BAREMINERALS" BIRI PUDRA: Mineral Veil SPF 25

Živilė Ku Parašyta: 2016 rugpjūčio 26 d.

Informacija

Privalumai:
saugi sudėtis, sugeria riebalų perteklių, sutvirtina makiažą, sukuria lygesnės odos efektą, papildoma apsauga nuo saulės (SPF 25)
Trūkumai:
kaina
Kitos savybės:
geriausia normaliai, mišriai, riebiai odai
Gamintojas:
Produktas:
BareMinerals Mineral Veil Finishing Powder
Odos tipas:
Mišri oda
Riebi oda
Vidutinė kaina:
25,45

Aprašymas

Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame "BareMinerals" birią pudrą - "Mineral Veil SPF 25". Visų pirma svarbu pažymėti, jog tai ne makiažo pagrindas, o permatoma, maskavimo nesuteikianti pudra, kuri turėtų sugerti riebalų perteklių, suteikti lygesnės odos įspūdį, sumažinti veido porų matomumą, užtvirtinti makiažą, suteikti papildomą apsaugą nuo saulės (SPF 25). Tai geros, saugios sudėties priemonė, kurios vienintelis ryškesnis minusas yra didoka kaina. Geriausiai tiks normaliai, mišriai, riebiai odai.

 

Ingredientai

7
ingredientai
1
gali kimšti poras
0
gali erzinti odą
0
gali sukelti alergiją
7
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

BareMinerals Mineral Veil Finishing Powder atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  nepastebėjau
  Trūkumai:
  nepastebėjau

  Nors esu prisiekusi BM gerbėja, ypatingai original foundation, ši mineral veil man nepaliko jokio įspūdžio. Aš tiesa pasakius nejaučiu jokio jos efekto, nei riebalus sutraukiančio, nei poras mažinančio, apart to kad matizuoja kažkiek veidą (kas man nepatinka, nes po original foundation jis būna toks natūraliai švytintis). Priemonė buvo starter kit ir liko faktiškai vienintele, kurios nesunaudojau, nes tepti vien tam kad tepti be jokio poveikio ar efekto nematau prasmės. Gal jos sudėtis ir saugi, bet skiriu 3 žvaigždutes vien dėl to kad tokia beprasmė ir be paskirties priemonė (užbaigimui yra tikrai geresniu pudrų)