• BLOGas

  LŪPOS KAIP VYŠNIOS (NUO PŪSLELINĖS)

  6

  Pradėsiu nuo istorijos iš (ne mano) gyvenimo. Vieną dieną (ne man) pradėjo tempti, skaudėti ir niežtėti lūpą. Po valandos toje vietoje, kur dar visai neseniai buvo daili rausva oda, atsirado kelios pūslelės. Kadangi (ne aš) tuo metu buvau labai kvaila, ėmiausi liaudiškų priemonių. Kokių? Žinoma, kad medaus! (Apie dantų pastos stebuklus tada dar ne aš nežinojau) Rezultatas: kitą rytą norėjosi rautis plaukus nuo galvos, o veidą slėpti po skara. Trys pūslės virto demoniška kolonija. O gydymas moksliškai patvirtintomis priemonėmis truko ne dieną ir ne dvi. Sieloje randai iki šiol nesugijo. 

  Išvados: kai baigiasi organizmo vitaminai, imunitetas nueina velniop, o ant lūpų pasirodo pūslelinė, juokauti nebegalima. Gerai, jei tai tėra viena maža pūslelė, kuri turi sugebėjimų išnykti per naktį. Kitais atvejais geriau rinktis laiko patikrintus metodus. Specialius tepalus (kokius – patars vaistininkė) ar receptinius vaistus, kuriuos su mielu noru jums išrašys GYDYTOJA (ne draugė ar mama). Plius papildomai pasirūpinti viso organizmo stiprinimu. Nes kai atsiranda rimtas virusas, juokauti negalima. Ir interneto išmintis su savo česnakais, medumi, dantų pasta ar druskos tirpalu tikrai nepadės. Nebent norite netekti lūpų ar kankintis keletą mėnesių.

  Kiek kitoks atvejis yra, kai nuo šalčio, sauso oro ir pomėgio vis lyžtelėti lūpas, jos pradeda siaubingai šerpetoti, skaudėti ir skilinėti. Pirmas patarimas, kurį rasite internete, yra ŠVEISKITE LŪPAS! Žinoma, tai veikia iki nėra žaizdų. O jei jau veriasi opos... palikite lūpas ramybėje! Geriau prieš miegą patepkite jas ne už 3 eurus pirktu keistos sudėties vazelinu, o riebiu riebiu gydomuoju kremu. Procedūrą galima kartoti ir dieną. Kokį kremą rinktis? Gali tikti ir tas pats, kuriuo tepatės, kai prie -20 einate į lauką. Svarbu, kad jo sudėtyje nebūtų alkoholio ar kitokių sausinančių medžiagų. Ir trumpam pamirškite matinius lūpdažius. Nes kitaip pateksite į užburtą ratą ir kasdien kartosite Sizifo kelionę į kalną. 

  Beje, o kada paskutinį kartą peržiūrėjote savo turimas lūpų priežiūros ir gražinimo priemones? Galbūt būtent tą raudoną lūpdažį naudojote, kai ant lūpos puikavosi išdavikė pūslelinė? Turiu jums liūdną žinią, jį teks išmesti. Ta pati taisyklė galioja ir kitoms priemonėms. Net ir faktas, jog ką tik pavalgius pasidažėte lūpas, gali tapti nuolat besikartojančių lūpų ligų priežastimi. Geriau negailėti pinigų ir karts nuo karto atnaujinti VISAS lūpų priežiūros priemones. Ir būkit geros, nenaudokit lūpų šveitimui seno dantų šepetėlio. Ar įsivaizduojate, kiek bakterijų JAU gyvena ant jo? Feee... 

  Ir dar vienas dalykas: visada prisiminkite, kad iš didelio rašto kartais išeinama iš krašto. Ši taisyklė galioja visur, o ypač kūno ir odos priežiūroje. Todėl dvi dienos ramybės jūsų lūpoms padarys daugiau naudos, nei visi stebuklingi kremai kartu sudėjus. Tereikia kantrybės. Šios ponios apsilankymo jūsų vonios kambaryje ir linkiu!

   

  app.Komentarai

  1. O aš naudoju "Urgo" gelį. Jei tik pradedu jausti įtartinus pojučius ant lupų, tą vietą patepu kelis kartus dienoj. Taip pat tepu jeigu nespeju sukontroliuoti puslelinės ir ji jau pasirodo ant lūpos. Šalia to organizmui pastirpinti vartoju l-lysine papildus.
  2. pas mane problema siek tiek kita, nes pusleles atsiranda ant nosies, bet virusas tas pats, aisku. Padeda naturalus lupu balzamas su metu ir citrinos eteriniais aliejais, bet reikia daznai tepti.
  3. Man asmeniškai vaistinėj siūlomi tepaliukai tik blogina padėtį. Tabletės, jei pūslelės jau yra, irgi didelio efekto neduoda. Padeda 2 dalykai (dėl vieno nepatikėsit): arbatmedžio aliejus ir Old Spice (tėčio receptas, peršti, bet veikia).
  4. Man padeda arbatmedzio eterinis aliejus. Jei pacioj pradzioj, kai pajunti nieztejima patepi, tai net neiskyla pusleles.
  5. Mano kaip medikės patarimas, jei jaučiate, kad nori atsirasti pūslelinė prideginkite ją dezinfekuojančiu skysčiu ir ne viena kartą, o kelis į dieną. Po poros dienų jos nebus.
  6. Nesutinku dėl matinio lūpdažio. Būtent jis man panaikina pūslelinę ant lūpų. Tik atsiradusią niežtinčią dėmelę/pūslelę iškart tepu matiniais skystais lūpų dažais. Ir nakčiai tepu (nes išdžiuvus jie netepa). Ir momentaliai išdžiovina tą pūslelę, praeina per dvi dienas! Tik gal reikia atrinkti, kokie matiniai dažai padeda, o kurie ne. O visi spec. tepalai gydo savaite ar ilgiau, ir pūslelė vistiek labiau plinta.

  Labai laukiame jūsų komentarų!


  Jūsų el.pašto adresas nebus viešinamas.