• BLOGas

  KAIP AŠ PRADĖJAU "MANKŠTINTIS"

  1

  Tikriausiai visi yra išbandę įvairias kūno mankštas, jogas, pilatesus, bodybuildingus ir panašius dalykus. Tik ne aš. Netiesinau nugaros, neriečiau sėdmenų, netreniravau vidinių ir išorinių raumenų, nešokau ir nešokinėjau. Kol neatradau kitokios mankštos.

  Taigi, susidomėjau veido mankšta. Kai artėja apvalus 40-tas gimtadienis ir vokai jau taikosi užgulti blakstienas, veido ovalas pradeda plaukti žemyn ir taikosi įbėgti į antrąjį pagurklį, kaktoje supyksta raukšlė, o nosies-burnos grioveliai ryškūs net nesišypsant, reikia kažko griebtis ir joks kremas čia nebepadės. 

  Tik ar veikia ta mankšta? Štai kur klausimas.

   

  Pirmiausia rimtai išstudijavau pagrindinę veido mankštų, jogų, faceliftingų esmę - pasirodo, kad vienus veido raumenis įtempus, o kitus atpalaidavus, išvaizdą įmanoma pajauninti keleriais metais (ne tiek kiek norėtųsi, bet geriau nei nieko). Antra, mankštą reikia daryti nuolatos ir pradėjus, geriau nebemesti, kitaip veido išvaizda gali pablogėti. Trečia, reikia gerokai paplušėti kaupiant žinias, nes informacijos labai daug - tai ir knygos, ir mokami kursai, daugybė youtuberių, veido mankštos pavienių pratimų ir facebuildingo specialisčių įrašų, kurie yra ilgi ir apima visas veido sritis. Iš pradžių gerokai nukentėjo darbas, nes (ne)laisvą akimirką praleisdavau internete ieškodama informacijos, o vakare tekdavo pasprukti su veidrodžiu nuo vyro bei vaikų ir užsirakinti kelioms valandoms vonios kambaryje arba dviračių sandėliuke (mano atveju). Svarbiausia, pradėjau. O kaip sakoma: gera pradžia - pusė darbo.

  Nors prisiversti buvo sunku, bet veido mankštos studijavimui ir pratimams skyriau kiekvieną mielą vakarą. Labai knietėjo pamatyti, ar iš tiesų galima pakeisti veido išvaizdą, tik valios ir atsidavimo pastangomis. Turiu pasakyti veido pratimai iš pradžių atrodo keistoki, kaip ir aš keistai atrodžiau juos darydama. Kartais lūpomis kilnodama tuščią mineralinio buteliuką ar siųsdama oro bučinius, galvodavau kaip juokingai atrodau iš šalies (gerai, kad niekas ir nematė). Tačiau ko nepadarysi dėl grožio: užsidariusi varčiau akis, sukinėjau į šonus galvą, žiaumojau nematomą kramtomą gumą, kartojau cho-cho-cho-cho-cho begales kartų, liežuviu siekiau nosies galiuką ir prunkščiau kaip arklys. Tiesa, ne visus pratimus pavyko padaryti, nes tam tikros veido vietos nejuda, nors tu ką...

  Kadangi esu gana užimtas žmogus, nusprendžiau veido mankštos imtis po truputį,  įtraukiant vis po vieną papildomą pratimą. Kolkas darau tik taip vadinamą “stalčiuką” 2 minutes,  kad nesiformuotų antrasis pagurklis ir pagražėtų kaklas bei mankštinu veidą pagal youtuberių Olgatojos, KatyaWORLD trumputes mankšteles, o kartais padarau veido Shiatsu masažą su Koko Hayashi visam veidui, kuris trumpas ir malonus..

  Koks rezultatas po dviejų mėnesių? Šiek tiek pakilo skruostai ir susiformavo gražūs "obuoliukai", pagražėjo veido ovalo linija, veidas įgavo sveiką spalvą, nes suaktyvėjo kraujotaka. Rezultatu esu patenkinta. Labai įdomu, ar yra daugiau bandžiusių? Kiek laiko darote? Ar patenkintos rezultatais? Pridedu nuorodas į mėgstamiausių veido mankštų tutorial'us. 

  https://m.youtube.com/watch?v=dglCXqh7k_o
  https://m.youtube.com/watch?v=5yubokMVqtk
  https://m.youtube.com/watch?v=gKceRXac25Q
  https://m.youtube.com/watch?v=nnUsXmuEtfU

  app.Komentarai

  1. Esu skaičiusi, kad plastikos chirurgai blogai vertina veido masažus (nežinau, ar tai yra tas pats, kas mankštos) ir sarkastiškai juokauja, kad turės daugiau klientų po tokių masažų išpopuliarėjimo, nes tiesiog yra ištampoma veido oda.

  Labai laukiame jūsų komentarų!


  Jūsų el.pašto adresas nebus viešinamas.