"WARPAINT" DANTŲ BALINIMO PRIEMONĖ

Alba Karolina Parašyta: 2016 gegužės 05 d.

Informacija

Privalumai:
valo apnašas, natūrali, saugi sudėtis
Trūkumai:
nebalina dantų kaip žadama, didelė kaina
Gamintojas:
Kategorija:
Produktas:
Warpaint Natural Teeth Whitener
Tipas:
dantų balinimo priemonė
Vidutinė kaina:
39,00
Kur įsigyti:

Aprašymas

Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame "Warpaint" dantų balinimo priemonę. Jos poveikis paremtas aktyvuota anglimi, kuri, gerai žinoma, padeda pašalinti apnašas ir valyti dantis. Ar priemonė bus tokia veiksminga kaip žadama ir balins dantis? Ne. Dantis balina tik tos priemonės, kurios gali pakeisti dantų spalvą, pavydžiui, peroksidas, bet anglis ir kiti šveitikliai gali tik pašalinti apnašas. Skirtumas tokios natūralios priemonės nuo įprastos dantų pastos - ji nesaugo nuo ėduonies, nes tai veiksmingai daro fluoras. "Warpaint" sudėtis natūralios kilmės ir saugi naudojimui, bet kaina nepateisinamai didelė. Ingredientai šaunūs, bet labai paprasti. Beje, jei mūsų pateikiama sudėtis nėra tiksli (pavyko gauti tik tokią), patikslinkite komentaruose. Būsime dėkingi! Daugiau atsiliepimų skaitykite grožio tinklaraščiuose: simonaburbaite.com

Ingredientai

5
ingredientai
0
gali kimšti poras
2
gali erzinti odą
0
gali sukelti alergiją
5
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

Warpaint Natural Teeth Whitener atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Nuvalo apnašas, balina
  Trūkumai:
  Nepatogu naudoti, didelė kaina, nemalonus jausmas panaudojus

  Naudoju jau ketvirtą indelį, labai patinka poveikis, nežinau ar čia tik mano įsivaizdavimas, bet manau tikrai balina dantis. Net iš aplinkinių girdėjau nemažai komplimentų, kad dantys pabaltėję. Tačiau tiesa, kad naudojimas labai nepatogus, labai apsitaško viskas, sunku nuvalyti nuo paviršių ir lieka šioks toks nemalonus jausmas burnoje.


 2. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Jokiu
  Trūkumai:
  Nebalina, kaina, ipakavimas

  Isvadinus save reklamos auka ir paverkus del nemazu pinigu, pradejau nuo remonedaciju draugems. Neverta, nebalina, pojutis valantis ne is maloniuju, po issivalymo naudoju burnos skalavimo skysti, nes nepatinka pojutis burnoj. Ipakavimas irgi ne is patogiuju, pribyra tu milteliu visur aplink atsukant ir uzsukant, tad geriausia tai daryti virs kriaukles ar pan. kur lengva butu nuplauti.


 3. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Valo dantis
  Trūkumai:
  Didele kaina, nebalina dantu

  Nusivyliau, nesulaukiau zadamo rezultato o priemone tikrai nepigi


 4. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Gerai nušveičia apnašas
  Trūkumai:
  Didoka kaina

  Asmeniškai man, ne tik apnašos nusivalė, bet ir dantys pabaltėjo. Tai nėra holivudinės šypsenos baltumas, bet dantys pastebimai baltesni, ne vienas žmogus pastebėjo. Dantų pastą, manau, būtina naudoti po šios pudros, nes dantys būna pilki ir prilindę tų juodų miltelių,o kažkokio skonio nuo jos praktiškai nejaučiu. Manau, tai sveikas ir veiksmingas produktas :) (Tik sakau, nereikia norėti baltų dantų, kaip iš po kapų ar kitų produktų)


 5. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:

  Trūkumai:
  Nebalina

  Juoda priemonė, sunkiai išsivalanti. Dantų balinimo požymių jokių. Po warpaint visada naudoju pastą dėl skonio.