• BLOGas

  DAŽOM PLAUKUS... MĖLYNAI!

  4

  Nors namuose neturiu televizoriaus, tačiau grožio priemonių reklama mane pasiekia visais kitais kanalais. Vien ko verti 30 skirtingų naujienlaiškių kasdien nutupiančių mano elektroninio pašto dėžutėje. O ką labiausiai reklamavo prieš keletą mėnesių? O gi tuos „nuplaunamus“ crazy spalvų plaukų dažus. Noriu išbandyti? Žinoma!

  Kadangi smegenys tuo metu miegojo žiemos miegu, pasiėmiau ryškiai mėlyną spalvą. Juk gyvenam tik vieną kartą! O eksperimentai nuostabiai praskaidrina pilką kasdienybę. Aha... Praskaidrina...

  Nusipirkau. Užsitepiau. Nusiploviau. O visa kita, kaip sakoma, jau istorija.

  Pirmas vakaras po dažymo: hmm... gal ta mėlynai-žaliai-violetinė plaukų masė atrodo visai neblogai? Jeigu išjungiu kambaryje šviesą, net ir atspalviai susilygina. Po kiek laiko žadėjo nusiplauti? 10 plovimų. Mission (im)possible!

  Pirma savaitė po dažymo: kas čia? Mėlynos nebeliko (kaip ir buvo žadėta), bet anksčiau lyg ir nebuvau žaliaplaukė. Gal pamiršau, jog tokia mano natūrali plaukų spalva? Ką daryti? Visada galima bandyti situaciją taisyti nauju dažymu! Pilkinam, pilkinam, pilkinam! Rezultatas? Ryškiai žalia ir už senelio kaime rugpjūčio mėnesį džiovinamą šieną sausesni plaukai. Oh well... Ir kam tos ašaros?

  Pirmas mėnuo po dažymo: nėra taip jau blogai gyventi su žaliais plaukais. Puikiai įsipaišau tarp paauglių, kurie bėga iš pamokų. Ir bare vis dažniau dokumentų prašo. Antra jaunystė! Super! Gyvenk ir džiaukis. Optimizmo prideda ir faktas, jog metas kirptis ir dažyti plaukus. Pilkinam toliau. Bent šaknys gražiai atrodys (po kokių papildomų dvidešimties dažymų).

  Antras mėnuo po dažymo: vieną dieną su geriausia drauge ilgai ginčijomės, kokios gi spalvos mano plaukai. Aš jau balsavau už pilką spalvą, bet ji rimtu veidu aiškino, jog ne. Žalsvi. Ir taškas. Vyras išmintingai tylėjo kampe. Tad pilkinam toliau. Parduotuvėje imu ne tik plaukų dažus, bet ir visas stipriausias plaukų kaukes, balzamus ir aliejus. Nors atgaivinti mano šiaudus galėtų nebent fėja arba perukas. Gal reikia pasižiūrėti, kiek jie kainuoja?

  Trečias mėnuo po dažymo: vis dar žali. Nors 1/3 plaukų kaip ir nebe. Jau prieš keletą savaičių nuleidau rankas ir tiesiog laukiu. Arba ieškosiu mano veidui labiausiai tiksiančios trumpų plaukų šukuosenos. Nes visai neseniai į rankas pateko mano nuotrauka iš tų laikų, kai turėjau varinius/oranžinius plaukus. Kaip gražuuuu!!!! Birželio mėnuo kaip ir suplanuotas... Tik vyras kažkodėl vis dar tyli. Matyt, nusprendė išlipti iš šitos eksperimentų geldos.

  Išvada: plaukai atauga, todėl eksperimentuoti verta. Kad ir kaip skaudu po to būtų. Bet geriau netikėkite reklama (taip, taip, nusiplovė po 10 plovimų!), o kreipkitės į profesionalų kirpėją. Jei jis ir pavers jus išprotėjusiu pudeliu, bet bent jau žinosite, jog esate PROFESIONALO subjaurotas pudelis. 

  Pabaigai apie išsvajotus mėlynus plaukus:

  app.Komentarai

  1. Prajuokino ☺. Nuotaikingas straipsnis
  2. Vat butent. Specialiai del violetiniu dazu nusibalinau pora sruogu sviesiai. PAS KIRPEJA. Nusidaziau violetine. Praejo vienas plovimas... ZALI. Dabar jau gal du men. vaikstau pusiau zalia, pusiau ryza. Nedingsta norst tu ka.
  3. Manau šitame straipsnyje nederamai atspindėta vyro pozicija - jam visai patiko stebėti artėjančios vasaros atspindžius žmonos plaukuose :)
  4. Aciu uz straipsni! Labai prajuokino niuru pirmadienio ryta:)

  Labai laukiame jūsų komentarų!


  Jūsų el.pašto adresas nebus viešinamas.