• BLOGas

  ARGUMENTAI PRIEŠ JUODĄSIAS VEIDO KAUKES

  8

  Pamišimas dėl juodų gilaus valymo kaukių virte verda internete - vieni jas klykaudami plėšo ir tai filmuoja, kiti su malonumu žiūri ir tyliai eksperimentuoja namie. Gal bus per daug nuspėjama, bet mes šiuo klausimu būsime tie moralizuojantys moksliukai, kurių į panašius vakarėlius niekas nekviečia. Taigi kol visi siaučia, mes renkam argumentus, kodėl tos “stebuklingosios” kaukės - joks stebuklas.

   

  Kaukė valo odą, naikina inkštirus, sumažina riebalų išsiskyrimą, sako gamintojai. O ką sakom mes?

   

  Na, kaukė iš tiesų valo odą, bet pasakykim tiesiai - ji tai daro (nu)plėšdama odą. Taip, prie jos prilimpa inkštirai, porose esantis sebumas (odos riebalai), negyvos odos ląstelės ir plaukeliai… bet ar viską reikia plėšti lauk ir dar taip drąstiškai?

   

  Juodosios kaukės pažeidžia apsauginį odos barjerą ir pačią odą, tad po procedūros ji gali sujautrėti, parausti ir šerpetoti. Netekusi natūralaus sebumo oda taip pat gali išsausėti skruostų srityje, bet tapti riebesnė “T” zonoje, nes bandys kompensuoti prarastus riebalus. Taip pat nudraskius odą su lipnia kauke, jis taps jautresnė UV spinduliams, vadinasi, ir nudegimams bei pigmentinėms dėmėms. Joks gamintojas neperspėja, kad po tokios kaukės naudojimo būtina patikima UV apsauga, tad perspėjame mes.  Dar vienas įspėjimas, jei skundžiatės išsiplėtusiais kapiliarais: tokios kaukės ne tik nebandykite, bet ir į jos pusę nežiūrėkite - didelė tikimybė, kad plėšiant kaukę bus pažeista daugiau kapiliarų.

   

  Tikriausiai ne veltui žmonės kaip kokios gyvatės nesineria iš savo odos. Žmogaus oda atsinaujina nuolatos ir po truputį, taip saugodama savo gerą būklę ir nepakenkdama funkcijoms. Jei norite odos atsinaujinimą paskatinti rinkitės saugesnį būdą - AHA ir BHA rūgščių priemones. Jų poveikis bus toks pats, bet kur kas švelnesnis ir sveikesnis.
   

  P.S. Kas sutinka su moralizuojančiais moksliukais deda širdutę, o kas ne - rašo komentarą ir pasakoja savo įspūdžius apie juodąsias kaukes :)

   

   

  app.Komentarai

  1. Naudoju nulupoma juodaja kauke, bet tik T zonoje, man patinka oda tampa svaresne, sviesne, esu naudojusi ir kitokiu nulupamu kaukiu, as ti uz nulupamas, super
  2. Naudoju nuplaunamą aktyvintos anglies kaukę ir vargo nematau: ir švariai išvalo, ir odos nedrasko.
  3. Aš taip pat prieš nulupamas veido kaukes, tačiau nesu prieš juodasias kaukes. Pabandykite mary kay aktyvintos anglies kaukę( juoda, nenuplėšiama). Daro stebuklus !!! Ir pritariu komentarui, kad po bet kokios kaukės, molio naudojimo, PRIVALOMA naudoti toniką ir drėkinantį veido kremą. Sėkmės! Būkim gražios !
  4. nebandziau.tampyti sitaip oda... ne ne netikiu kad inkstirus kasnors pasalins. o su straipsniu sutinku 100 proc!
  5. Bandžiau ir vienokios ir kitokios firmos juodąsias kaukes, tačiau tikrai nusivyliau. Nebuvo to išgirto reklamuojamo efekto, nors tikrai ir nušveičiau odą ir gerai pagarinau. Mano oda riebi-mišri, bet po tos kaukės naudojimo pradėjo smarkiai šerpetoti, o nosis luposi, lyg būčiau saulėje gerai nudegusi.
  6. Sutinku, kad tokios kaukes nusilupa su raginiu lasteliu sluoksniu ir oda netenka apsaugos ir būna pažeista. Tačiau po betkokio odos šveitimo yra taip pat nušveičiamas odos paviršius todėl svqrbu po tokių procedūrų odą sudrėkinti kremu kuriame būtų apsquga nuo saulės. O jautriai, sausai, kuperozinei odai negalima naudoti tokių nulupamų kaukiu ar šveitiklių su abrazyvinėmis dalelėmis. Tokios kaukės skirtos riebiai storai odai. Aš naudoju juodą kaukę ir esu pqtenkinta ja. Efektas matomas būna ne po pirmo karto. Saikingai naudojamos priemonės skirtos tavo odos tipui ir tinkama priežiūra po procedūros sulaukia gero rezultato.
  7. Isrove tik visus veido plaukus, inkstiru ne. Tikiuos plaukai neataugs storesni ir daugiau :)
  8. Bandžiau vieną ir paskutinį kartą. Skauda, tampo odą aplink akis. Efektas to tikrai nevertas.

  Labai laukiame jūsų komentarų!


  Jūsų el.pašto adresas nebus viešinamas.