• BLOGas

  AR VEIKSMINGI NEFRITO VOLELIAI?

  2

  Jie prabangiai atrodo, maloniai vėsina, nemažai kainuoja, be to, jų nuotraukų pilnas “Instagram'as” - jie turi būti veiksmingi!

   

  Nefrito voleliai grįžta į mūsų laikus iš senovės Kinijos grožio ritualų, buvo tikima, kad nefritas turi metafizinių galių jauninti odą. Kosmetikos verslas itin mėgsta tokias istorijas, nes jos uždega mūsų vaizduotę ir kai jau įsivaizduojame save naudojant tokį volelį bei stebuklingai jaunėjant, būtinai turi įsiterpti ‘Kosmetikos DNR” su savo nuobodžiais moksliniais paaiškinimais ir išsklaidyti įkvėpiančias fantazijas.

   

  Priežastys, kodėl nefrito voleliai neveikia:

  • Nėra jokių tyrimų, kurie rodytų nefrito ar volelių naudą odai;

  • Teigiama, kad jie gerina kraujo apytaką, bet tą patį galima pasakyti apie bet kurią priemonę, kuri masažuoja odą;

  • Teigiama, kad jie stimuliuoja limfinę sistemą, bet dauguma žmonių su ja neturi jokių problemų, o ir volelis neturėtų jokios įtakos vidiniams procesams;

  • Teigiama, kad jie detoksikuoja, bet tai fiziologiškai neįmanoma, nes per odą toksinai nesišalina, už tai atsakingos kepenys ir inkstai.

   

  Priežastis, kodėl nefrito voleliai veikia:

  • Teigiama, kad jie mažina paakių paburkimą, nes masažas ir vėsuma padeda nuslopinti patinimą, bet tai gali padaryti ir vėsus kompresas ar agurko skiltelė, švelnus masažas pirštų pagalvėlėmis;

  • Kosmetikoje labai svarbų vaidmenį atlieka emocinis momentas - jei skiriame laiko ir dėmesio savo odai bei tikime, kad tai veikia, pakyla mūsų savivertė ir sumažėja savikritika, tada pažvelgę į veidrodį esame labiau patenkinti savo išvaizda ir pradedame tikėti, kad nefrito voleliai ar kitos iš tiesų neveiksmingos priemonės mums padėjo.

  P.S. Dauguma parduodamų volelių yra ne iš nefrito, o kitų pusbrangių akmenų ar net plastmasės. Jei nuspręsit įsigyti, būkit budrūs.

  app.Komentarai

  1. Laba diena norejau paklausti koki voleli patartumete nusipirkti
  2. Na apzvalga tai mokyklinukes rasinelio lygio- autore galejo pasidometi saltiniais, kitu zmoniu patirtimi arba pati isbandyti, o tada atsiliepima rasyti, o ne sakemis ant vandens rasyti. Visiskai nenaudinga info. Ir lyginti agurko skiletele su masazuokliu...

  Labai laukiame jūsų komentarų!


  Jūsų el.pašto adresas nebus viešinamas.