• BLOGas

  AKNĖ: MATOMI IR NEMATOMI SPUOGAI

  5

  Video, kurį turi pažiūrėti visi, kas pažįsta žmonių, kenčiančių nuo aknės (kad geriau juos suprastumėte, kad kitą kartą sutikę... stipriai apkabintumėte).

  Vlogerė Katie Snooks filmavo save mėnesį, vartodama stiprius vaistus, skirtus sunkiems aknės atvejams - "Roaccutaną". Mergina užfiksavo gydymo procesą, pašalinį poveikį ir emocinius randus, kuriuos palieka spuogai.

  Šiek tiek informacijos apie "Roaccutaną". Tai receptinis vaistas, skiriamas suaugusiems, kuriuos kankina sunkios aknės formos, o ankstesni gydymai antibiotikais nėra padėję. Paprastai gydymas trunka apie 4 mėnesius ir apie 80 proc. pacientų yra sėkmingas. Tiesa, gydymą gali lydėti nemalonūs šalutiniai poveikiai, vaistas vartojamas tik prižiūrint dermatologui.

  app.Komentarai

  1. Spuogai panasus i brendimo berima, nemanau kad reikejo pradet vartot tokius stiprius vaistus. Mano atveju padeda kosmetika ir nevalgyt nesamoniu :)
  2. Kentėjau ir aš (ir vis dar išlenda kartais, bet tfu, tfu, tfu, ne ant veido, išberia nugarą). Man nepadėjo jokie kremai/tepalai/antibiotikai ir t.t. Išsigydžiau labai paprastai - ėmiau vartoti kontraceptines tabletes (konkrečiai Diane 35, buvo išrašytos kitai problemai spręsti). Per pusmetį spuogai išnyko, bet vos kontraceptines tabletes nustojus vartoti aknė vėl išlenda plius paūmėja atopinis dermatitas :) Nieko sau derinys. Ir taip jau vargstu daug daug metų...
  3. Bežiūrint norisi nukapoti jai rankas, kam gi tiek trinti tą veidą riekia... Kas apie vaistą.. Jis stebuklingas, bet tikrai ne keturis mėnesius reikia naudoti. Aš naudojau metus, tada turi būti metų pertrauka ir taip gali reikėti pakartoti kursą, vėl metus, tris kart, jei prireiktų. Po dviejų tablečių VISO kūno oda pradeda sausėti, kadangi jis mažina riebalines liaukas ir jų veiklą. NUOLATOS, dieną naktį tepti lūpas balzamu, vazelinais (va tada ir pamačiau, kurie tikrai drėkina), netepant - lūpos gali suskilinėti iki kraujų.. Kūno odą reikia taip pat drėkinti, padeda tik kelios priemonės, su šlapalais, gali atsirasti sausų dėmių ant pilvo, rankų, kur jautresnė oda (joms taip pat jau reikia atskiro kremo/tepalo, man padėdavo tik Nizoral). Viso gydymo metu būtina darytis kraujo tyrimus, negalima pastoti, dėl to gėriau kontraceptines tabletes. Dėl to ir rašo, kad būtina dermatologo priežiūra, BŪTINA! Apie šalutinius poveikius labai daug nepasakosiu... :) Vaistas nuo spuogų padeda tikrai, apie pasekmes pasiskaityti galite internete :) Ir visas šitas gydymas nepigiai kainuoja... P.S. Gydžiausi spuogus prieš penkis metus, plius minus, dabar jau metai vėl skundžiuosi jais.. Galėjau vėl pradėti gydymą, tačiau paskaičiavau, kad 25 metai man ir sukurti šeimą norėtųsi, o čia užtrukčiau dar porą metų... atsisakiau "malonumo" :) SĖKMĖS besigydančioms!!! Ir mažiau imkit į galvą kas ką pagalvos... ir ant veido visko mažiau tepti reikėtų... (patarinėti lengviau, nei pačiai tuo vadovautis... :D)
  4. Pritariu!
  5. Pati turiu nemažų problemų su veido oda. Manau būtent todėl žiūrint šį video mane taip gąsdino (būtent. gąsdino. šiurpas kratė žiūrint) kaip ji nuolatos liečia savo veidą. Juk tai pats pirmas dalykas, kurį tau pasako dermatologas, kuris parašytas kiekvienam cosmopolitane. Ugh.

  Labai laukiame jūsų komentarų!


  Jūsų el.pašto adresas nebus viešinamas.