• BLOGas

  UŽBURTAS PIRKINIŲ RATAS IR UŽMIGUSI LOGIKA

  0

  Nežinau, kodėl taip yra, bet faktas – grožio prekių parduotuvės ir sveikas protas nelabai sutaria. Nors tu ką. Eini griežtai apsisprendusi vadovautis būtiniausių prekių sąrašu, bet išeini su keisčiausiais pirkiniais. Ryškiai geltonos spalvos nagų laku, nors nagus lakuojiesi tik ypatingomis progomis ir neutraliomis spalvomis. Purškalu plaukams su druska, nors žinai, kad jis siaubingai sausina plaukus. Dar vienomis pėdkelnėmis, nes buvo puiki akcija. Juk reikia būti pasiruošus visiems gyvenimo atvejams. Pateisinti pirkinius lengva. Bet ar nuo to lengviau kosmetinei ir piniginei? Abejoju.

  Pastaruoju metu mano namuose situacija tapo nekontroliuojama. Kosmetinėje siautėja pabaigtukų monstras, o parduotuvėse – vasaros išpardavimai. Tad nori nenori tenka trintis aplink kosmetikos stendus. Žinoma, kuo daugiau matau, tuo daugiau noriu. Kokios mintys tuo metu sukasi mano galvoje? Pabandžiau užfiksuoti ir raportuoti jums. Tik nepykit, bet produktų kainų neminėsiu. Jei mano vyras sužinotų, kiek šeimos biudžeto nevalingai paliekama parduotuvėse... artimiausiu metu medžiočiau ne lūpdažių naujienas, o pokemonus.

  pirkiniai-2

  Krepšelis Nr. 1: ieškau šampūno, bet randu daug daugiau. Šampūną išsirenku neįtikėtinai greitai, todėl leidžiu sau pašmirinėti tarp lentynų. Sustoju ties ekologiškų naujienų lentyna. Ilgai žiūrinėju prekes ir galiausiai pasiimu šveitiklį kūnui. Ir kas galėtų atsispirti upės dumblą primenančiai masei iš druskos, molio ir aliejaus? Būtent! Niekas!

  Kad pirkinių krepšelis atrodytų rimčiau, apsirūpinu moteriškomis higienos priemonėmis, dantų šepetėliais visai šeimai ir kremu nuo saulės. Jau reikėtų eiti kasų link, bet dar pastoviniuoju ties grožio reikalais. Tik žiūriu! Po 5 min. mano krepšelyje guli CC kremo buteliukas, kuriam dabar taikoma smagi  nuolaida. Kadangi kremą naudoju jau kelis metus, 10 mėnesių iš 12, pirkinys išteisinamas.

  Išvada: grikiai yra labai sveikas ir skanus maistas!

  Krepšelis Nr. 2: baigėsi rankų kremų kolekcija. Reikalas rimtas, nes mano rankų oda sausa. Jei nėra kremo, ją pradeda tempti, o odelės aplink nagus puola lupinėtis. Vaizdas ne iš gražiųjų. Dėl to tenka pasirūpinti, kad rankų kremas mane lydėtų visur (namie, darbe, troleibuse, kaimynės gimtadienyje, prie jūros...). Šuoliuoju į parduotuvę! Kremais pasirūpinta, bet iš kur šita kempinė? Hmm...

  Išvada: kitą kartą į parduotuvę eis vyras.

  Krepšelis Nr. 3: netikėti susitikimai vaistinėje. Ryte pamatau, kad micelinio vandens kiekis grėsmingai artėja prie nulio. Nusprendžiu tikslingai nepildyti atsargų, nes kelioms dienoms jo tikrai užteks. Bet tada atsiduriu vaistinėje, kur miceliniam vandeniui (koks sutapimas!) taikoma 40 % nuolaida. Mintyse nuskamba „Treat yo self!“ ir aš jau einu prie kasų. Pirkiniu esu labai patenkinta, bet nuolaidinę kainą stengiuosi pamiršti.

  treat yourself gif

  Išvada: ne viskas auksas, kas auksu žiba.

  Krepšelis Nr. 4: koks gyvenimas be sauso šampūno? Mylimiausios firmos šampūno nėra artimiausioje parduotuvėje, todėl einu ten, kur retai ir koją įkeliu. Oho! Jie irgi turi to ekologiško gėrio juodais dangteliais! Pasiimu plaukų kaukę, motyvuodama tuo, kad

  a) pigu (aha, taip, papasakok mano močiutei kaip pigu...)

  b) namie turima plaukų kaukė artėja prie pabaigos.

  Traukiu save už plaukų, užmerkiu akis ir daugiau nieko neperku. Užteks!

  Išvada: gailiuosi, kad nepasiėmiau dar to losjono kūnui, kuris kvepia kaip rojaus soduose žydinčių gėlių sodas. Dar susitiksim, mano drauge! Pažadu.

  Krepšelis Nr. 5: karštas vanduo nebeatgaivina mano tušo. Metas pirkti naują... losjoną kūnui! Mano išrankioms blakstienoms tinkančio tušo taip ir nerandu, bet labai dėl to neliūdžiu. Užsimiršti padeda ir eglių spygliais kvepiantis kremas. Beje, jo stebuklingas drėkinimas išgelbsti mano nuo saulės nukentėjusią nugarą. Pirkinį užskaitom kaip puikų strateginį sprendimą.

  Išvada: nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Tušo ieškosiu rytoj.

  Krepšelis Nr. 6, Nr. 7 ir visi kiti. Krepšelių istorijas galėčiau tęsti be galo, nes kosmetikos priemonės turi įprotį pasibaigti. Kaip vasara ar atostogos saulėtoje Graikijoje. Jei pagaučiau auksinę žuvelę, viskas būtų kitaip... O kol kas – susimojuojam ties lūpdažių stendais!

  pirkiniai-3

  Fotografijos Alain Cornu

  Labai laukiame jūsų komentarų!


  Jūsų el.pašto adresas nebus viešinamas.