BLOGas

“THE ORDINARY” UŽSIDARO?

0

“The Ordinary” ir kitų kosmetikos ženklų, priklausančių DECIEM grupei, įkūrėjas ir vadovas paskelbė, kad uždaro kompaniją dviems mėnesiams.

 

Jei be “The Ordinary” produktų neįsivaizduojate savo odos priežiūros, paskutinės naujienos jums gali sukelti lengvą paniką.

 

“Deciem” įkūrėjas ir vadovas, Brandonas Truaxe’as, vakar per “Instagram” platformą paskelbė nenuoseklų vaizdo įrašą ir tekstinį pranešimą, kurio esmė - kompanija bus uždaroma dviems mėnesiams dėl didelio masto kriminalinių nusikaltimų, tarp jų ir finansinių, į kuriuos įsitraukę beveik visi su “Deciem” susiję asmenys. Vienas iš “Deciem” darbuotojų anonimiškai pasidalino B. Truaxe’o darbuotojams išsiųstais el. laiškais, kuriuose reikalaujama nutraukti internetinių ir fizinių parduotuvių veiklą iki 2019 metų. Laiške teigiama, kad visi nepaklusę įsakymui neteks darbo. Vaizdo įraše B. Truaxe’as sako: “Iš manęs šaipėsi 13 metų, vadino viskuo - nuo porno aktoriaus iki narkotikų pardavėjo, visa tai baigsis dabar”. Jis taip pat teigė, kad artinasi revoliucija ir prie pranešimo pažymėjo Donaldą Trumpą, “Estee Lauder”, Richardą Bransoną.

 

Jei esate gerokai nustebę tuo, ką perskaitėte, jūs ne vieni. Tai ne pirmas kartas kai B.  Truax’eas, nuo vasario mėnesio asmeniškai valdantis kompanijos socialinių tinklų platformas, savo pareiškimais šokiruoja “Deciem” gerbėjus. Balandžio mėnesį “Instagram” pranešime jis prašė sekėjų iškviesti pagalbą, nes jo gyvybei gresia pavojus. Gegužės mėnesį B. Truaxe'as paskelbė viešą laišką, kuriame teigė, kad kompanijos dalinininkai bandė jį apgauti ir uždaryti į psichiatrinę. DECIEM gerbėjams tenka tik spėlioti, kas iš tiesų vyksta vieno kontraveriškiausių kosmetikos versle CEO gyvenime. 

 

Vakar, po pranešimo, Deciem.com internetinė svetainė iš tiesų buvo nustojusi veikti ir sukėlė tikrą sąmyšį tarp kosmetikos įsigijusių pirkėjų. Šiandien svetainė jau veikia, kol kas jokių naujienų apie kompanijos uždarymą nepasirodė, niekas iš DECIEM B. Truaxe’o pranešimų nekomentavo. Pirkėjai skatina vienas kitą įsigyti mėgstamų produktų, kol kompanija neužsidarė, nes po tokių pranešimų, DECIEM ateitis sunkiai nuspėjama. 

 

Nuoroda yra DECIEM "Instragram" paskyrą čia.

 

Laukite tęsinio, nes jis tikrai bus :)

Labai laukiame jūsų komentarų!


Jūsų el.pašto adresas nebus viešinamas.