• BLOGas

  PASIRODĖ UV PLEISTRAS, IŠMATUOJANTIS SAULĖS POVEIKĮ

  0

  „L‘oreal“ kompanija pagaliau išleido ilgai žadėtą UV pleistrą – „My UV Patch“. Nauja technologija leidžia stebėti ir įvertinti saulės poveikį odai.

  Pleistrą pristatė vienas iš „L‘oreal“ priklausančių ženklų – „La Roche Posay“.  UV pleistrui pirmą kartą istorijoje naudojami lankstūs elektroniniai sensoriai, kurie fiksuoja UV spindulius. Širdelės formos pleistrą kūrė 25 mokslininkai iš viso pasaulio, darbai vyko 16 skirtingų šalių.

  „My UV Patch“ pleistre yra lanksti elektroninė grandinė, kurios storis yra vos 50 mikrometrų (tokio storio yra žmogaus plaukas). Ją sudaro sensoriai, kuriuose yra saulės šviesai jautrių mėlynų dažų, tad veikiamas saulės pleistras po truputį keičia spalvą ir nusidažo mėlynai. Sensoriai taip pat siunčia informaciją į programėlę, kuri pateikia duomenis apie gautas UV dozes, informuoja, kai reikalinga apsauga nuo saulės bei leidžia apskaičiuoti ilgų periodų (savaičių, mėnesių, metų) saulės įtaką odai. „My UV Patch“ gali būti naudojamas 5 dienas ir ilgiau, jis yra atsparus vandeniui.

  Daugiau informacijos: www.laroche-posay.co.uk

  Naujiena parengta pagal cosmeticsdesign-europe.com informaciją

  Labai laukiame jūsų komentarų!


  Jūsų el.pašto adresas nebus viešinamas.