BLOGas

PASIRODĖ PIRMASIS NAGŲ LAKAS... KŪDIKIAMS

0

Didelis naujas tyrimas rodo, kad tėvai yra susidomėję kūdikių grožiu ir mielai įsigytų kosmetikos, skirtos patiems mažiausiems.

Tyrimas buvo atliktas ir publikuotas Kanados rinkos tyrimų kompanijos. Ji atliko pasaulinį tyrimą, kad išsiaiškintų, kaip keičiasi kosmetikos mados kūdikių priežiūros rinkoje. Tyrimas atskleidė, kad šiuolaikiniai tėveliai yra "labai susirūpinę" vaikų išvaizda, o tai yra geros naujienos kosmetikos gamintojams, nes atveria galimybę pasiūlyti kosmetikos, skirtos vaikams iki 4 metų amžiaus.

Net 9 iš 10 tėvų Pietų Amerikoje teigia, kad rūpinasi savo vaikų grožiu, 7 iš 10 JAV tėvelių sutiko, kad  atžalų išvaizda jiems yra labai svarbi. 98 proc. Rusijos tėvelių teigė, kad jiems rūpi jų kūdikių išvaizda, nors Naujojoje Zelandijoje šis skaičius siekė tik 53 proc.

Ką rodo tokie rezultatai? O gi tai, kad “Facebook”, “Instagram” ir visa grožio industrija įsiveržė net į tą sritį, kurioje atrodė, kad natūralumas niekada neišeis iš mados. Akivaizdus to pavyzdys yra pasirodęs pirmasis pasaulyje kūdikiams skirtas nagų lakas Kid Licks. Jis iš natūralių ingredientų ir dar gali būti valgomas, bet vis tiek kyla klausimas: ar jis tikrai reikalingas?  Tėveliai turėtų gerai susimąstyti, kam yra naudinga, jog nuo pačių mažiausių dienų yra diegiamas įprotis naudoti kosmetiką.

Beet_Red_b9804a86-0ebc-497a-8639-a7c385c678dd_grande Buteliukas nagų lako, skito kūdikiams ir vaikams, kaina: 13,99 dolerių.

Naujiena parengta pagal cosmeticsdesign.com  informaciją

Labai laukiame jūsų komentarų!


Jūsų el.pašto adresas nebus viešinamas.