• BLOGas

  TAMSIŲ PAAKIŲ MASKAVIMAS TATUIRUOTĖMIS

  0

  Kai kurie žmonės tiesiog turi tamsius ratilus po akimis, tačiau tokio atsakymo aplinkiniai nesupranta. Jie nuolat klausinėja: ar pamiegojai, pavalgei, atsigėrei, gal susirgai?..

   

  Daugeliui nepamiegojus, pervargus ar sergant gali patamsėti paakiai, tačiau atsikratyti ratilų po akimis paprasta: užtenka pasirūpinti savo kūnu bei sveikata ir jau kitą dieną tamsių paakių kaip nebūta. Tačiau yra žmonių, kurių paakiai patamsėja dėl specifiškos paakių ar odos sandaros, kai paakiai labiau įdubę, o kraujagyslės, esančios po oda, labiau matomos. Tokie žmonės gali miegoti kiek panorėję, bet jų išvaizdai tai jokios įtakos neturės. Jie gali naudoti geriausius kremus paakiams  ir nesulauks jokio rezultato. Iki šiol vienintelis patikimas ir pasiteisinantis būdas buvo gero maskuoklio pasirinkimas. Tačiau yra naujas ir ilgalaikis būdas paslėpti tamsius paakius, bet ar jam ryžtumėtės?

  Paakių tatuiruotės. Paakiai padengiami veido odą atitinkančiu tonu ir ratilai po akimis tiesiog užtatuiruojami. Skamba skaudžiai, bet toks būdas iš tiesų veiksmingas. Iš pradžių interneto portalai pranešė apie paakius tatuiruojant meistrą iš Brazilijos Rodolphą Torresą, dabar tokias paslaugas siūlo ir keli grožio salonai JAV ir UK. Tokiu būdu galima paslėpti ne tik tamsius paakius, bet ir strijas. Tik strijų maskavimui ryžtis lengviau, visgi jos atsiranda ne tokiose matomose ir jautriose vietose kaip paakių sritis. 

  Apačioje pavyzdys, kaip atrodo tatuiruotėmis užmaskuoti paakiai, o daugiau galite pamatyti Rodolpho Torreso Instagram paskyroje

   

   

  Labai laukiame jūsų komentarų!


  Jūsų el.pašto adresas nebus viešinamas.