"L'OREAL" ALIEJUS VEIDUI: Age Perfect

Alba Karolina Parašyta: 2015 kovo 24 d.

Informacija

Privalumai:
maitina odą, saugo nuo šalčio
Trūkumai:
gali kimšti poras, erzinti, nesaugūs ingredientai, gausu potencialių alergenų
Kitos savybės:
geriausiai tinka sausai odai, netinka jautriai, problematiškai, riebiai ir alergiškai
Gamintojas:
Kategorija:
Produktas:
L'Oreal Age Perfect Extraordinary Facial Oil
Tipas:
aliejus veidui
Odos tipas:
Normali oda
Sausa oda
Brandi oda
Vidutinė kaina:
11,86

Aprašymas

Skaitytojos pageidavimu apžvelgiame "L'oreal" aliejų veidui - "Age Perfect Extraordinary Facial Oil". "L'oreal" pasiūlė savo versiją jau gana seniai rinkoje esantiems prabangių ženklų aliejams. Toks sprendimas gali būti ir pavėluotas, nes aliejų, kaip kremų pakaitalų mada jau gerokai išblėsusi. Pats produktas panašus į tuos, kuriuos siūlo brangūs brandai'ai. Pagrindą sudaro naudingas odai minkštiklis - oktano ir dekano rūgšties trigliceridai, maloniai padengiantys veidą ir nesudarantys itin riebios plevelės. Pagrindiniai parinkti aliejai pasižymi raminančiu, apsauginiu poveikiu, jie nėra stiprūs porų kimšėjai - alyvuogių, simondsijų, judros, erškėtrožių. Tačiau kaip ir daugelyje tokių produktų svarbų vaidmenį užima kvapnieji aliejai ir kvapikliai, nes būtent kvapas suteikia priemonei išskirtinumo ir leidžia pelnyti pirkėjų simpatijas. Nors kvapas iš tiesų malonus, bet kvepalų komponentai gali stipriai erzinti odą, dirginimą gali pajusti ne tik jautrios, bet ir normalios odos savininkės. Taip pat svarbu nepamiršti, kad odos dirginimas nėra vien tik nemalonus pojūtis, tai uždegiminiai procesai, kurie ilgainiui alina odą.

Ingredientai

ingredientai
6
gali kimšti poras
12
gali erzinti odą
14
gali sukelti alergiją
16 / 12 / 4
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

L'Oreal Age Perfect Extraordinary Facial Oil atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  maitina ,drekina oda
  Trūkumai:
  erzina per stiprus kvapas

  Erzina stiprus kvapas, gal del to, kad nemegstu ryskiu kvapu. Manau sunaudosiu saltuoju metu laiku. O jei nespesiu - puikiai pamaitins ranku oda.


 2. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Kvapas.
  Trūkumai:
  Kemša poras, daug nesaugių ingredientų.

  Netinka mišriai ar riebiai odai, po naudojimo atsiranda spuogeliai, nes labai kemša poras. Apskritai sakau NE aliejams veidui.


 3. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Kaina
  Trūkumai:
  Erzinantis kvapas, kemša poras, itin sausų plotų nepamaitino

 4. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Net nesitikėjau, bet negriaužė mano itin jautrios veido odos ir nesukėlė jokios alergijos, kaip visos kitos ant veido tepamos priemonės. Tepiau ant drėgnos odos, susigerdavo puikiai, sausų plotų nelabai maitino. Mano oda jautri, mišri, porėta.
  Trūkumai:
  Kimšo poras, skatino spuogelių kylimą

  Realiai man patiko vien dėl to, kad jame tikrai kažko nėra, kas dirgina mano odą, paprastų kremų tepti negaliu, veidas iškarto užsidega tiesiogine to žodžio prasme. Gaila, kad kemša odą, pirkčiau tikrai