• "BIOKOSMETIKOS AKADEMIJA" HIALURONO ŽELĖ

  Živilė Ku Parašyta: 2017 kovo 20 d.

  Informacija

  Privalumai:
  veiksmingas odos drėkiklis, minkština odą, suteikia švelnumo
  Kategorija:
  Produktas:
  Biocos intensyviai drėkinamoji hialurono želė
  Tipas:
  veido drėkiklis
  Odos tipas:
  Visų tipų oda
  Vidutinė kaina:
  8,10
  Kur įsigyti:

  Aprašymas

  Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame "Biocos" intensyviai drėkinančią hialurono želę. Hialurono rūgštis - odoje natūraliai gaminama medžiaga. Kosmetikoje naudojama dėl to, jog sugeba išlaikyti nuo 600 iki 1000 kartų daugiau vandens, nei jos pačios masė. Žinoma, veiksmingiausios odai yra hialurono rūgšties injekcijos, tačiau jų poveikis tumpalaikis, procedūras tenka kartoti. Mažiau veiksmingas, tačiau vis tiek naudingas yra išorinis hialurono rūgšties naudojimas. "Biocos" priemonės sudėtyje tėra 4 sudėties elementai: vanduo, hialurono rūgštis ir du konservantai. Tokia priemonė efektyviai drėkins, minkštins, suteiks odai švelnumo, turėtų tikti visiems odos tipams. Tiesa, verta paminėti hialurono rūgšties šalutinį poveikį - odos sausinimą. Kadangi hialurono rūgštis į save sutraukia itin daug vandens, labai sausame klimate ji gali išsausinti odos paviršių. Nors toks šalutinis poveikis nėra kenksmingas, pastebėjus odos sausėjimą, priemonės naudojimą reiktų nutraukti.

  Ingredientai

  4
  ingredientai
  0
  gali kimšti poras
  0
  gali erzinti odą
  0
  gali sukelti alergiją
  4
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus

  Biocos intensyviai drėkinamoji hialurono želė atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Puikiai drėkina
   Trūkumai:
   nėra

  2. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Drėkina odą.
   Trūkumai:
   Nepastebėjau.

   Naudoju dar tik antrą savaitę, bet būtinai kartosiu. Tepu visą veidą ir paakių zonos odą. Naudoju serumą prieš pagrindinį veido kremą. Gerai drėkina, lygina smulkias raukšleles. Puikus produktas mano mišriai odai, labai džiaugiuosi, kad jį atradau.


  3. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Puikiai drėkina
   Trūkumai:
   nėra

  4. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Skaistina, drėkina oda(tačiau kremo reikia)
   Trūkumai:
   Nėra

   Mano oda mišri (buna spuogeliu). Ši priemone puikiai tinka. Šviesina ir skaistina oda. Ant viršaus tepu lengva krema- Bioderma Light.


  5. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Drėkina, švelnina odą, plačios panaudojimo galimybės
   Trūkumai:
   Gal galėtų būti truputėlį pigesnis?

   Reguliariai perkamas produktas. Puikiai tinka tiek naudoti gryną, pvz., prieš kremą, paakiams, tiek maišyti į molio (ar kitas?) kaukes, hidrolatus. Dievinu molio kaukes, bet kadangi oda kaprizinga, tai jis kiek pasausina. Hialurono želė sušvelnina šį poveikį, ir oda tampa ne tik švaresnė, bet ir švelni. Tik, aišku, įvertinus tai, kad tėra 10 ml, o jos norisi dėti visur, gana greitai pasibaigia ir sumoje gana brangiai atsieina.