• "LA ROCHE POSAY" DRĖKINAMASIS KREMAS RIEBIAI ODAI: Effaclar MAT

  Vaida La Parašyta: 2015 balandžio 17 d.

  Informacija

  Privalumai:
  šiek tiek matizuos, yra keletas drėkiklių ir vitaminų
  Trūkumai:
  alkoholis sausins ir pažeis odą, gali trūkti matizavimo, per daug plevėdarių, nesaugi sudėtis, trūksta odai naudingų medžiagų, kaina
  Gamintojas:
  Kategorija:
  Produktas:
  La Roche Posay Effaclar MAT Daily Moisturizer for Oily Skin
  Tipas:
  drėkinamasis/matizuojantis kremas
  Odos tipas:
  Riebi oda
  Vidutinė kaina:
  22,00

  Aprašymas

  Apžvelgiame "La Roche Posay" drėkinamąjį kremą "Effaclar MAT Daily Moisturizer for Oily Skin". Priemonė skirta riebiai odai ir žada suteikti ne tik drėkinimo, bet ir matizavimo efektą. Gamintojas teigia, kad kremą galima naudoti ir kaip makiažo pagrindą. Taigi, ar priemonės sudėtis išpildys minėtus pažadus? Odos riebumą šiek tiek mažins sudėtyje esantis silikagelis, cinko darinys bei sausinantis alkoholis, kuris yra labiau odos "priešas", nes pažeidžia jos lipidinį barjerą bei ardo kolageną. Kaip matizuoti turinčiai priemonei sudėtyje turėtų būti daugiau odos sebumą sugeriančių medžiagų, kurios yra nekenksmingos odai ir galėtų pakeisti alkoholį. Priemonėje yra labai daug plevėdarių (silikonų ir polimerų), kurie ypač netinka riebiai odai - jie suformuoja plėvelę, kuri neleidžia odai "kvėpuoti" bei skatina papildomą sebumo gamybą. Sudėtyje mažoka naudingų odai ingredientų, išskyrus lašelį vitaminų ir keletą drėkiklių. Kremas porų kimšti neturėtų, tačiau be alkoholio sudėtyje dar yra stiprių dirgiklių, tokių kaip trietanolaminas ir metilparabenas.

  Ingredientai

  ingredientai
  3
  gali kimšti poras
  6
  gali erzinti odą
  4
  gali sukelti alergiją
  18 / 10
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus

  La Roche Posay Effaclar MAT Daily Moisturizer for Oily Skin atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   Nėra.
   Trūkumai:
   Visiškai netiko, traukė odą, sakyčiau net griaužė jautresnes veido vietas, nors mano oda riebi. Tikrai nerekomenduoju, labai nepatiko. + po pasitepimo jausdavosi kremo gumuliukai.