• BLOGas

  NAUJOS KARTOS MASKUOKLIS - ODOS PRINTERIS

  0

  Pagaliau kažkas naujo dekoratyvinėje kosmetikoje - maskuoklis, kuris padengia tik odos trūkumus, o gražias odos zonas palieka neliestas. Naujovė ypatinga tuo, kad ne tik yra patogi, bet ir skatina atskleisti natūralų odos grožį, užuot slėpus ją po storu makiažo sluoksniu.
   

  Las Vegase vykstančioje technologijų parodoje CES 2019 didelio susidomėjimo sulaukė “Procter and Gamble” įrenginys “Opte”, vadinamas odos printeriu. Jis analizuoja ir maskuoja odos trūkumus, o rezultatas primena “Facetune” filtrą tikrovėje.

   

  Kaip veikia “Opte”? Į ranką telpantis įrenginys turi įmontuotą kamerą, kuri per sekundę užfiksuoja 200 odos nuotraukų, analizuoja ir užfiksuoja odos spalvos trūkumus ir tarsi printeris atspausdina į reikiamas odos zonas pigmentus itin nedideliais kiekiais.

   

  BBC žurnalistas, išbandęs “Opte” atrodė nuoširdžiai nustebintas.

  https://www.bbc.com/news/av/technology-46831270/ces-2019-skin-printer-wipes-years-from-your-face


  Mums patinka, kad šis įrenginys iš tiesų galės pasitarnauti abejoms lytims, ne tik moterims, kurios įprasta naudotis dekoratyvinekosmetika. "Opte" efekta atrodo natūraliai, o pats naudijimosi būdas - technologiškas.Tačiau mes taip pat turim daug svarbių klausimų: kokia naudojamų pigmentų sudėtis? “Procter and Gamble” skelbia, kad tai “Opte Precision Serum” serumas, kurio sudėtyje yra antioksidantų ir UV filtrų. Skamba gerai, bet kol nepamatysim visos sudėties, nenurimsim. Kokia bus įrenginio kaina? Ar visų atspalvių oda ras tinkamą atspalvį? Kol kas teigiama, kad tėra trys atspalvių pasirinkimai.
   

  Produktas rinkoje turėtų pasirodyti 2020.

   

   

  Labai laukiame jūsų komentarų!


  Jūsų el.pašto adresas nebus viešinamas.