BLOGas

MIRĖ “DECIEM” ĮKŪRĖJAS BRANDONAS TRUAX’ES

0

40 metų Brandonas Truaxe’as, įkūrėjas ir buvęs “Deciem” vadovas, mirė praėjus vos keliems mėnesiams, po to, kai buvo pašalintas iš CEO pareigų dėl neprognozuojamo elgesio.

 

Kiekviena sritis turi savo herojų ir Brandonas T. tikrai buvo vienas jų kosmetikoje. Jis pakeitė odos priežiūros industriją, paversdamas profesionalius produktus suprantamus ir prieinamus pirkėjams. Brandonas T. buvo vienas nedaugelio vadovų, kuris žinojo iki smulkmenų kaip gaminami ir kaip veikia jo produktai. Jis sukūrė daugiau nei 12 skirtingų ženklų, tarp kurių kultiniu tapęs “The Ordinary”.

 

Brandono T. ir jo kosmetikos ženklų istoriją sekėme nuo pat pradžių su visomis peripetijomis, kurios privedė prie jo pašalinimo iš CEO pareigų praeitų metų spalio mėnesį. Brandonas išplatino pranešimą, kuriame rašė: “Prašau, priimkite mane rimtai. Beveik visi Deciem kompanjoje yra įsipainioję į didelio masto kriminalinį nusikaltimą.” Brandonas T. liepė uždaryti kompaniją keliems mėnesiams. Po tokių veiksmų “Deciem” dalininkas “Estee Lauder” kreipėsi į teismą, kurio sprendimu, Brandonas T. buvo pašalintas iš vadovo pareigų. 

 

“Deciem” paskelbė pranešimą:

Labai laukiame jūsų komentarų!


Jūsų el.pašto adresas nebus viešinamas.