BLOGas

“MAXIMA” VARO SIAUBĄ “BIODERMOS” ATSTOVAMS

0

“Biodermos” atstovai Lietuvoje perspėja dėl kosmetikos produktų iš “Maximos”. Kas nutiko?

 

Prieš kelias savaites mūsų grupėje “Facebooke” (jei nieko apie ją nežinote, prisijunkite) viena narė papasakojo, kad įsigyjusi “Bioderma” kosmetikos “Maximoje” negalėjo gauti lojalumo taškų. Susisiekusi su gamintojo atstovais Lietuvoje ji gavo atsakymą, kad viename didžiųjų prekybos tinklų parduodama kosmetika, tiekiama nepatvirtintų distributorių, tad jokių lojalumo taškų ji negaus. “Bioderma Lietuva” pažymėjo neatsakantys už “Maximoje” parduodamų produktų originalumą, kokybę ir laikymo sąlygas.

 

Šiandien “Bioderma” lietuviška “Facebook” paskyra paskelbė reklamuojamą pranešimą, kuriame prašoma pirkti kosmetiką tik iš vaistinių ir interneto svetainių. Kreipdamiesi į pirkėjus oficialūs atstovai rašo: “Europos Sajungoje vis dažniau pastebimas padirbtų “Bioderma” kosmetikos gaminių judėjimas, kuris dažnai suklaidina nuolatinius pirkėjus”. Nors tiesiogiai “Maxima” nėra minima, o ir naujai reklamuojamas pranešimas parašytas dar birželį, bet komentatoriai po post’u užtikrinti - tai apie ją.

 

Ar iš tiesų produktai gali būti padirbti, o pirkėjų teisės pažeistos? Tiesa ta, kad šioje situacijoje tikriausiai pažeistos “Bioderma Lietuva” distributorių teisės, dėl kurių reiktų kreiptis gamintoją, o ne tikėtis pirkėjų lojalumo. Dar daugiau, tai yra gamintojo ir distributoriaus bendra pareiga pirkėjams. Jie turėtų stengtis, kad pirkėjus pasiektų saugūs ir kokybiški gaminiai bei užkirsti kelią neteisėtų distributorių siautėjimui.

 

Kaip į  “Maximą” pateko “Biodermos” produktai? Tikriausiai prekybos tinklas įsigijo produktų iš neoficialaus distributoriaus, o šis galėjo jų įsigyti bet kurioje Europos Sąjungos valstybėje iš oficialių kitos šalies atstovų. Ar leidžiama “Biodermos” atstovams perpardavinėti kosmetiką, kokios sąlygos ir sutartys yra pasirašytos, tai vidinis klausimas, geriau žinomas “Bioderma Lietuva”. Kosmetikos pardavėjams tokios problemos jokia paslaptis ir dažnai tenka ginti savo teises, ypač jei išauga produktų paklausa, kaip grybai po lietaus randasi ir tiekėjai, pasiryžę laužyti taisykles. Kol kas nėra jokios patikimos informacijos, kad produktai “Maximoje” gali būti padirbti. Tai įrodančios informacijos nepateikia ir “Bioderma Lietuva" savo pranešime tik užsimena apie "padirbtus gaminius". “Bioderma” padirbinių yra fiksuojama, bet dažniausiai tai populiariausias gamintojo produktas - micelinis vanduo “Sensibio H2O”. Daugiausia tokių atvejų ne Europoje, o Azijos šalyse.

Labai laukiame jūsų komentarų!


Jūsų el.pašto adresas nebus viešinamas.