"VICHY" MAKIAŽO PAGRINDAS-FLUIDAS: Dermablend

Kotty Parašyta: 2019 gegužės 02 d.

Informacija

Privalumai:
drėkina, puikiai maskuoja, nesukuria kaukės efekto, nekemša porų, saugi sudėtis
Trūkumai:
mažas spalvų pasirinkimas, trumpai išsilaiko, gali paryškinti išsausėjimus, oksiduojasi, kaina
Kitos savybės:
geriausiai tiks normaliai, mišriai, riebiai odai
Gamintojas:
Kategorija:
Produktas:
"VICHY" Dermablend Corrective Fluid Foundation
Tipas:
kreminė pudra
Odos tipas:
Normali oda
Mišri oda
Riebi oda
Problematiška oda
Pigmentuota oda
Vidutinė kaina:
17,95
Kur įsigyti:

Aprašymas

Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame "VICHY" makiažo pagrindą - fluidą Dermablend. Kas labiausiai patraukė akį - visiškai žalia sudėtis, todėl neturėtų dirginti, erzinti odos. Sprendžiant iš naudojusių atsiliepimų, ši priemonė labai gerai maskuoja raudonį, randelius, strazdanas, pigmentines dėmes, taip pat spuogelius be jokių rūpesčių. Nors dažnai tokio tipo produktai sukuria kaukės efektą, tačiau dėl unikalios, fluidinės šios priemonės tekstūros tai nepasireiškia. Priemonė neturėtų labai kimšti porų, todėl tinka riebiai odai; sausai, šerpetojančiai odai gali tik išryškinti sausumą. Sudėtyje esantis glicerinas drėkins, palaikys normalią ląstelių regeneraciją. Nors sudėtis tikrai verta 5 žvaigždučių, tačiau pusę žvaigždutes nuimu grynai už dekoratyvines savybes, kadangi labai sunku atitaikyti spalvą dėl oksidacijos, taip pat trumpai išsilaiko.

Ingredientai

ingredientai
2
gali kimšti poras
0
gali erzinti odą
0
gali sukelti alergiją
17 / 1
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

"VICHY" Dermablend Corrective Fluid Foundation atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Ypatingai tinka jautriai odai, ilgai išlieka, nesausina
  Trūkumai:
  nėra

  Esu vizažistė ir ši pudra man tikras atradimas. Diena iš dienos naudoju sau jau 5 metus, taip pat ir klientėms, bei džiaugiasi visos, kurioms rekomendavau. Iki tol išbandžiau daugybę kreminių pudrų, geriausiai išreklamuotų, ir rezultatai nuvildavo. Galiu drąsiai teigti, kad tai yra vienintelė kreminė pudra, taip stabiliai ir ilgai išliekanti ant veido ir visiškai nekenkianti odai. Jokio porų kimšimo! Ypatingai gerai maskuojanti ir vienas geriausių pasirinkimų acne pažeistai odai ar linkusiai į raudonį. Perskaičius ankstesnius komentarus labai nustebau ir nusprendžiau būtinai parašyti savo atsiliepimą nes tai tikrai nuostabus produktas toms, kas ieško veidą tausojančios priemonės, su ilgu išlaikymu ir puikiu maskavimu. Bet riebiai odai ji tikrai galbūt netinka, nes nėra matinė, o satininio dengimo, todėl dienos bėgyje pradeda švytėti. O sausaodėms tai yra siekiamybė. Tekstūra yra tiršta, todėl geriausia yra dengti pirštais, po nedidelį lašelį ir iš karto skirstyti ant veido. Mažas lašas padengia didelį plotą, tai skalsus produktas. Beje, niekada nepastebėjau, kad keistų tekstūrą indelyje, nors visada su savim turiu visus atspalvius. Ir taip pat nesutinku, kad greitai nubėga-tai neįmanoma. Ji išlieka ant odos net per didžiausius karščius, jai nepakenkdama. Tiesiog gal neskurta labai riebiai odai. 


 2. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Geras maskavimas
  Trūkumai:
  kemsa poras

  Po menesio nauojimo veide atsirado daug spuogu, uzsikimso poros- T zonoje stipriai padaugejo inkstiru, pirkau pagal puslapiu rekomendacijas ir labai stipriai nusivyliau. Pudra visiskai netinka riebios/ misrios odos savininkems. Po keliu valandu veidas blizga, pudra tarsi "bega" nuo veido.


 3. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Geras maskavimas
  Trūkumai:
  Stipriai kemša poras, po poros valandų veidas pradeda blizgėti

  Labai nustebau išbandžiusi šią pudrą, nes po ilgų paieškų ir konsultacijų atradau vien teigiamais atsiliepimais įvertintą (ne tik Kosmetikos DNR) VICHY dermablend fluidą, nors mano oda visiškai nelinkusi į spuogelius, (žinau, nes yra tekę išbandyti ganėtinai daug makiažo pagrindų) ši, po 4-o panaudojimo užkimšo poras - atsirado mažų ir didelių spuogelių, itin išsausino. Taip pat nuvylė ir pats pudros efektas, vos užsitepus - gražus, lygus, maskuojantis, o vos po poros valandų veidas pradėdavo taip blizgėti, kad dar gyvenime neteko matyti tokios savo odos padengtos makiažo pagrindu.