• "VICHY" MAKIAŽO PAGRINDAS-FLUIDAS: Dermablend

  Kotty Parašyta: 2019 gegužės 02 d.

  Informacija

  Privalumai:
  drėkina, puikiai maskuoja, nesukuria kaukės efekto, nekemša porų, saugi sudėtis
  Trūkumai:
  mažas spalvų pasirinkimas, trumpai išsilaiko, gali paryškinti išsausėjimus, oksiduojasi, kaina
  Kitos savybės:
  geriausiai tiks normaliai, mišriai, riebiai odai
  Gamintojas:
  Kategorija:
  Produktas:
  "VICHY" Dermablend Corrective Fluid Foundation
  Tipas:
  kreminė pudra
  Odos tipas:
  Normali oda
  Mišri oda
  Riebi oda
  Problematiška oda
  Pigmentuota oda
  Vidutinė kaina:
  17,95
  Kur įsigyti:

  Aprašymas

  Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame "VICHY" makiažo pagrindą - fluidą Dermablend. Kas labiausiai patraukė akį - visiškai žalia sudėtis, todėl neturėtų dirginti, erzinti odos. Sprendžiant iš naudojusių atsiliepimų, ši priemonė labai gerai maskuoja raudonį, randelius, strazdanas, pigmentines dėmes, taip pat spuogelius be jokių rūpesčių. Nors dažnai tokio tipo produktai sukuria kaukės efektą, tačiau dėl unikalios, fluidinės šios priemonės tekstūros tai nepasireiškia. Priemonė neturėtų labai kimšti porų, todėl tinka riebiai odai; sausai, šerpetojančiai odai gali tik išryškinti sausumą. Sudėtyje esantis glicerinas drėkins, palaikys normalią ląstelių regeneraciją. Nors sudėtis tikrai verta 5 žvaigždučių, tačiau pusę žvaigždutes nuimu grynai už dekoratyvines savybes, kadangi labai sunku atitaikyti spalvą dėl oksidacijos, taip pat trumpai išsilaiko.

  Ingredientai

  ingredientai
  2
  gali kimšti poras
  0
  gali erzinti odą
  0
  gali sukelti alergiją
  17 / 1
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus

  "VICHY" Dermablend Corrective Fluid Foundation atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   Geras maskavimas
   Trūkumai:
   kemsa poras

   Po menesio nauojimo veide atsirado daug spuogu, uzsikimso poros- T zonoje stipriai padaugejo inkstiru, pirkau pagal puslapiu rekomendacijas ir labai stipriai nusivyliau. Pudra visiskai netinka riebios/ misrios odos savininkems. Po keliu valandu veidas blizga, pudra tarsi "bega" nuo veido.


  2. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   Geras maskavimas
   Trūkumai:
   Stipriai kemša poras, po poros valandų veidas pradeda blizgėti

   Labai nustebau išbandžiusi šią pudrą, nes po ilgų paieškų ir konsultacijų atradau vien teigiamais atsiliepimais įvertintą (ne tik Kosmetikos DNR) VICHY dermablend fluidą, nors mano oda visiškai nelinkusi į spuogelius, (žinau, nes yra tekę išbandyti ganėtinai daug makiažo pagrindų) ši, po 4-o panaudojimo užkimšo poras - atsirado mažų ir didelių spuogelių, itin išsausino. Taip pat nuvylė ir pats pudros efektas, vos užsitepus - gražus, lygus, maskuojantis, o vos po poros valandų veidas pradėdavo taip blizgėti, kad dar gyvenime neteko matyti tokios savo odos padengtos makiažo pagrindu.