• BLOGas

  "L'OREAL" NUKOPIJAVO "OLAPLEX"

  0

  “Olaplex”, kompanija kurianti priemones plaukams, padavė į teismą L’oreal USA  dėl patento pažeidimo ir klaidinančios reklamos.

  2014 metais rinkoje pasirodė “Olaplex”, kompanija iš Kalifornijos, pristačiusi naują technologiją, leidžiančią atstatyti pažeistą plauko struktūrą. “Olaplex” priemonės sugeba atstatyti  disulfido ryšius plaukuose,  kurie yra pažeidžiami  dažant plaukus arba juos formuojant karštais įrankiais. “Olaplex” produktai  buvo pripažinti garsių plaukų stilistų kaip viena iš nedaugelio priemonių, galinčių atstatyti pažeistus plaukus ir tapo nepakeičiamu produktu plaukų šviesinimo procese.  Skirtingai nuo kitų plaukų priemonių, žadančių tokį patį poveikį, “Olaplex” naudoja ne silikonus ar proteinus, o  cheminę medžiagą - dimaleatą. Kompanijai priklauso cheminės medžiagos ir jos alternatyvių formų patentas. 

  “Olaplex” tvirtina, kad “L’oreal” persiviliojo jų darbuotojus ir nukopijavo technologiją. Žiniasklaida patvirtina, kad “L’oreal” įdarbino svarbiausius “Olaplex” komandos žmones ir sukūrė naują plaukų priemonių seriją - “Smartbond”. Kaip tvirtinama oficialioje “L’oreal” svetainėje, trijų žingsnių programa leidžia atstatyti plaukus, kai juos pažeidžia šviesinimo procesas. Šie teiginiai, kaip ir pati programa yra beveik identiška “Olaplex” taip pat trijų priemonių linijai.

  Mūsų komanda stengėsi išnaršyti interneto platybių kampus ir užkampius bei surasti “Smartbond” priemonių sudėtis, kad galėtume palyginti su “Olaplex” ingredientais. Deja, kol kas “Smartbond” yra parduodama tik profesionaliam naudojimui (beje, visai kaip ir “Olaplex”) ir serijos sudėtis nėra viešai skelbiama. Kol kas.

  Parengta pagal cosmeticdesign-europe.com informaciją

  Labai laukiame jūsų komentarų!


  Jūsų el.pašto adresas nebus viešinamas.