• BLOGas

  LENGVIAU IR ŠVIESIAU: KAIP DAŽYSIMĖS 2017-ŲJŲ VASARĄ/PAVASARĮ?

  0

  Šiandien ypatinga diena – pagaliau visus žieminius drabužius suslėpiau į spintos kampą. Bet vilnones kojines dar pasilikau. O jei prireiks? Kartu su paltais, batais ir kepurėmis pasislėpė ir tamsiai vyšninės spalvos lūpų dažai, riebus lyg sviestas veido kremas, odai kvėpuoti trukdanti, bet nuo šalčio gerai apsauganti kreminė pudra, ir įprotis kiekvieną rytą piešti sunkius antakius ir riebų akių kontūrą. Pavasaris atsineša ne tik naujus ryškiai raudonus sportinius batelius, bet ir gaivius permainų vėjus kosmetinėje. Taigi, kokiomis tendencijomis garsės šis sezonas?

  Lengvumas. Metas pamiršti aštrius kaip peilis skruostikaulius, patamsintas zonas ties plaukų šaknimis (nes taip jūsų kakta tikrai tikrai atrodo mažesnė!) ar tobulo trejeto paišymus ant veido. Leiskite pailsėti savo odai ir rinkitės subtilų švytėjimą ar švelniai parausvintus skruostus. 

   

                                                                                                    


  Auksinis persikas. Jeigu nenorite rausvinti odos, išbandykite auksinius atspalvius. Švytinti, tarsi saulės nubučiuota oda bus super madinga. Ir net nereikės degintis soliariumuose ar paplūdimiuose, nes tokį efektą padės sukurti kreminės priemonės. 

    

                                                                                                      


  Ryškus minimalizmas. Nuo šiol minimalistinis stilius ir rėkiančios makiažo spalvos yra suderinamos. Neoninė rožinė, žydra, purpurinė, geltona! Yesss! Tik reikia pasirinkti vieną... Ryškios spalvos dar niekada neatrodė taip švariai, lengvai ir neišaukiančiai.

   

                                                                                                        


  Spalvų šokas. Įsivaizduokite „natūralų“ makiažą ir ryškias lūpas. Arba geltonos spalvos šešėliais padažytas akis. Arba trigubą sluoksnį skaistalų. Šį sezoną vienas spalvinis akcentas bus toks pat madingas, kaip ir ledai karštą vasaros dienos. Ir kuo ryškiau, tuo geriau.

   

                                                                                                          


  Dieninis variantas – perregimos pastelės. Teks prisiminti mokyklos laikus ir akvarelės liejimą ant popieriaus. Derinkite kontrastingas spalvas, miklinkite rankas ir tikėkitės, jog nepakliūsite po vasaros liūtimi! 

   

                                                                                                      


  Atostogos antakiams ir blakstienoms. Pagaliau! Antakius šį sezoną pašukuojame, paryškiname jų natūralią spalvą ir formą ir... viskas. Priklijuojamas blakstienas taip pat paliekame namuose. Soriukas, bet šį kartą akcentas skiriamas kitoms veido dalims. Gal ir gerai, ane? 

   


  Oranžinė. Šią spalvą sutiksite visur – šešėlių paletėse, naujų lūpų dažų pristatymuose ar plaukų dažų kolekcijose. Labiausiai pasiseks natūralioms raudonplaukėms, nes jos bus madingiausios merginos mieste!

   

  Štai tokios tos pagrindinės naujojo sezono tendencijos ar kryptis, kuriomis judėsime artimiausius šešis mėnesius. Tingisi ar nesinori investuoti į laikinus mados įnorius? Įsigykite vieną priemonę – kreminius lūpų dažus, kuriuos galima naudoti kaip skaistalus bei šešėlius. Patikėkite manimi, ši priemonė tikrai taps jūsų geriausia drauge, praversianti tiek klajojant po neištirtas miesto džiungles, tiek šėlstant karščiausiame metų festivalyje. 

  Labai laukiame jūsų komentarų!


  Jūsų el.pašto adresas nebus viešinamas.