• BLOGas

  Kremas skutimuisi su kofeinu bando prilygti rytiniam kavos puodeliui

  0

  Pacific Shaving Company teigia sukūrusi pirmą pasaulyje skutimosi kremą su kofeinu, kuris suteikia energijos ir gali varžytis su rytiniu puodeliu kavos. Gamintojo puslapyje teigiama, kad kremo Caffeinated Shaving Cream sudėtyje esantis kofeinas „gali prasiskverbti į odą ir patekti į kraujotaką“, todėl „suteiks gyvybingumo rytinei rutinai“.

  Interneto naudotojai suskubo pasijuokti iš tokių teiginių. Pasak jų, reiktų gerokai įsipjauti, kad kofeinas paskatintų kraujotaką. Gamintojų internetinėje parduotuvėje pateikiama priemonės sudėtis atskleidžia, kad kofeinas tėra pagalbinė medžiaga skutimosi kreme ir, vargu, ar jo kiekis gali suteikti žadamo gyvybingumo jūsų rytui. Tačiau nereikia pamiršti, kad kofeinas yra puikus antioksidantas, jau ilgą laiką naudojamas įvairiose odos priežiūros priemonėse.

  Taigi, rytinio kavos puodelio jokia kosmetikos priemonė su kofeinu kol kas pakeisti negali :) Na, bet reklaminė kampanija tikrai nebloga, apie "Pacific Shaving Company" suskubo rašyti didžiausi pasaulio naujienų portalai.

  caffeinated-shaving-cream-kremai Štai taip atrodo išreklamuoti kremai skutimuisi "Caffeinated Shaving Cream" su kofeinu

  Labai laukiame jūsų komentarų!


  Jūsų el.pašto adresas nebus viešinamas.