“NIZORAL” ŠAMPŪNAS: Ketoconazolum

Alba Karolina Parašyta: 2016 lapkričio 16 d.

Informacija

Privalumai:
veiksmingai padeda kovoti su grybeliu
Trūkumai:
nėra ilgalaikis sprendimas, reikalingos papildomos priemonės siekiant geriausio rezultato, dirginanti sudėtis ir nesaugūs ingredientai
Gamintojas:
Produktas:
Nizoral Ketoconazolum Shampoo
Plaukų tipas :
Nuo pleiskanų
Vidutinė kaina:
9,93
Kur įsigyti:

Aprašymas

Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame "Nizoral" šampūną - "Ketoconazolum". Šis šampūnas yra vaistas, skirtas gydyti grybelinėms odos ligoms. Dažniausiai jį skiria dermatologai nuo stipraus pleiskanojimo ar kūno grybelio, vadinamo įvairiaspalve dedervine (rausvai gelsvų, pleiskanojančių dėmių). Ši priemonė gali būti naudojama tiek galvos, tiek ir viso kūno odai. Sudėtis neatrodo gražiai, bet tokios priemonės ne tam skirtos, kad gerai atrodytų, o tam, kad kuo greičiau padėtų pasiekti rezultatą. "Nizoral" padės veiksmingai įveikti pleiskanas ar dėl grybelio atsiradusias dėmes, bet tai nėra ilgalaikis sprendimas. Geriausia jei šis šampūnas būtų skiriamas gydytojo kartu su kitomis priemonėmis (paprastai skiriami antigrybeliniai tirpalai bei tepalai). Savarankiškai ir ilgą laiką naudojant šampūną be profesionalo priežiūros kyla šalutinio poveikio rizika: sudirgimas, dilgelinė, odos išsausėjimas, bėrimas, o ligos požymiai atsinaujina. Taip pat labai svarbu atsakingai imtis prevencinių priemonių: aukštoje temperatūroje plauti drabužius, patalynę, jei įmanoma džiovinti džiovyklėje ar lyginti lygintuvu. Tik komplesinės priemonės užtikrins, kad odos grybelis nesugrįš. Atkreipkite dėmesį, kad ingredientai mūsų puslapyje surašyti kitaip nei šampūno informaciniame lapelyje - vaistams yra naudojami kiti medžiagų sinonimai, nei kosmetikos gaminiams.

Ingredientai

ingredientai
2
gali kimšti poras
2
gali erzinti odą
4
gali sukelti alergiją
5 / 6 / 2
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

Nizoral Ketoconazolum Shampoo atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  jis tikra iveikia
  Trūkumai:
  kaina

  Pleiskanų priešas nr , tik gaila, kad mažas kiekis, kaina didoka, bet be jo niekaip. Jautriai odai puikiai tinka, niežėjimo nebelieka.


 2. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Naikina pleiskanas,niežėjimą
  Trūkumai:
  Nepastebėjau

  profilaktiškai išplaunu plaukus pajutusi odos pakitimus,sudirgimą. Mano galvos oda jautri, pakeistas šampūnas,kondicionierius ar kitokių savybių turintis vanduo iškart sudirgina odą, ji pradeda pleiskanoti, atsiranda niežulio. Šitas šampūnas efektyviai panaikina visus nemalonumus vos po poros plovimo kartų.


 3. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Panaikina grybelį, pleiskanas
  Trūkumai:
  Sausina plaukus

 4. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Ilgam užtenka, neturi specifinio kvapo, nealergizuoja
  Trūkumai:
  Nėra

  Šampūnas nuo pleiskanų man yra reikalingas kaip vanduo, nes turiu rimtą problemą. Ir labai ilgai ieškojau tokio, kuris nealergizuotų mano odos - tad kol kas tai vienintelis, kurį rekomenduočiau turintiems itin jautrią galvos odą.


 5. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Pleiskanas panaikino greitai
  Trūkumai:
  Sausina plaukus

  Pleiskanos išnyko per dvi saites gal net anskčiau. Nustojus naudoti, po kurio laiko pleiskanos sugrįžo. Sausina plaukus. Pirkčiau šią priemonę, nes ji viena iš nedaugelio, kurios sudėty yra ketokonazolas (kažkaip taip vadinasi) tai pagrindinė priemonė, kuri išgydo grybelį.