• BLOGas

  KĄ PRIMENA “THE INKEY LIST”?

  0

  Naujas britų ženklas “The Inkey List” laikosi geriausių kosmetikos tradicijų. Kažkas naujo ir sėkmingo? Būk pirmas, kuris nukopijavo.

   

  Minimalistinės pakuotės, prieinamos kainos, mokslinis žargonas, madingiausi ingredientai. Retinolio serumas - 10 svarų, vitamino C serumas - 8 svarai, cinko oksido kremas - 9 svarai. Ne, čia ne apie  “The Ordinary”, kalbame apie naują kosmetikos ženklą “The Inkey List”.

   

  Kaip skelbia “The Inkey List” šūkis - kas galėtų atsispirti pažangioms kosmetikos formulėms už kelių kavos puodelių kainą? "The Inkey List" ženklas priklauso gamintojui "Be For Beauty", kurį įkūrė, buvę “Boots” darbuotojai Colette Newberry ir Markas Curry’s. Pasak įkūrėjų, jie norėjo pasinaudoti augančia sąmoningų pirkėjų banga ir pasiūlyti gerą produktą ir prieinamą informaciją apie formules.

   

  Tiesa, ta, kad pažvelgus į sudėtis, akivaidu, kad “The Ordinary” buvo ne tik įkvėpėjas šiam naujam britų ženklui. Kai kurios formulės yra beveik identiškos kanadienčių ženklui. Akivaizdu, kad kopijuojamas ir pats DECIEM modelis, nes gamintojas jau dabar jungia puslapyje du atskirus ženklus "The Inkey List" ir kūno priežiūros produktus "BOD". 

  Labai laukiame jūsų komentarų!


  Jūsų el.pašto adresas nebus viešinamas.