• BLOGas

  Dėl aknės verkia ir garsenybės

  0

  Kendall Jenner asmeniniame tinklaraštyje prabilo apie sunkumus kovojant su akne ir neigiamą įtaką, kurią ši nemaloni odos problema turėjo jos pasitikėjimui savimi.

  Vienas sėkmingiausių šiuolaikinių modelių Kendall Jenner teigia, kad spuogai ją kankina nuo 12-13 metų ir prisipažįsta jų turinti iki šiol. „Jie visiškai sunaikino mano pasitikėjimą savimi, - rašo ji tinklaraštyje. – Kalbėdama su žmonėmis net bijodavau į juos žiūrėti. Kai prabildavau, ranka pridengdavau veidą. Mokykloje buvau ne kartą įsimylėjusi, bet nedrįsau rodyti dėmesio vaikinams“.

  Kendall dėkojo savo šeimai, padėjusiai jai sunkiomis akimirkomis, ir prisipažino dėl odos problemų net liejusi ašaras. Modelis teigia, kad dabar jau gali aknę kontroliuoti bei išmoko, kaip spuogelius maskuoti. Tačiau prisipažįsta, kad net pagerėjus odos būklei, jai reikėjo daug laiko, kol ji iš naujo pamilo savo odą ir susigrąžino pasitikėjimą savimi. Visiems, kenčiantiems nuo aknės ji pataria susitaikyti, kad spuogai tiesiog yra gyvenimo dalis, bet nepamiršti, kad jie neapibrėžia asmenybės.

  Labai laukiame jūsų komentarų!


  Jūsų el.pašto adresas nebus viešinamas.