• BLOGas

  „DIOR“ nemalonumai dėl propilo galato

  0

  Praeitą savaitę „Christian Dior“ atsidūrė nepageidaujamo dėmesio centre – nemalonumų prabangiam kosmetikos ženklui sukėlė į lūpų blizgesio Addict Lip Gloss sudėtį įtrauktas konservantas propilo galatas (propyl gallate).

  Didžiosios Britanijos gyventoja kreipėsi į „Dior“ tvirtindama, kad dėl pakeistos „Addict Lip Gloss“ sudėties jos lūpos buvo padengtos skausmingomis pūslėmis. Nepatenkintai pirkėjai buvo pasiūlyta atlikti tyrimą ir išsiaiškinti, ar vienas pakeistas ingredientas, į sudėtį įtrauktas propilo galatas, galėjo sukelti tokią stiprią neigiamą reakciją.

  Propilo galatas, antioksidantas, kvepalų ingredientas, kartais naudojamas kaip konservantas, Europos Sąjungoje nėra ribojamas. Iki šiol buvo žinoma, kad tik didesnės nei 10 proc. koncentracijos gali sukelti odos sudirgimą. Tačiau „Dior“ atliktas tyrimas parodė, kad pirkėjai neigiamą reakciją sukėlė būtent propilo galatas, kurio sudėtyje buvo vos 1 proc. “Dior” pranešime spaudai teigiama, kad lūpų blizgesio formulė bus „analizuojama“, o tyrimo rezultatai perduoti atsakingoms Europos Komisijos institucijoms.

  Naujiena parengta pagal cosmeticsdesign-europe.com informaciją

  Labai laukiame jūsų komentarų!


  Jūsų el.pašto adresas nebus viešinamas.