• BLOGas

  Internetas pasiuto dėl gelinių lūpdažių su gėlėmis viduje

  0

  Kinų gamintojas “Kailijumei” dar net nespėjo susikurti veikiančios internetinės svetainės, bet jau leidžia iš anksto užsisakyti jų produktą – peršviečiamą gelinį lūpdažį, kurio viduje yra tikra gėlė. Internete, apie jų produktą paskelbus "Nylon", "PopSugar" ir kitoms svetainėms, kilo tikra susidomėjimo audra. Visi nori žinoti, kaip ir už kiek galima įsigyti tokius lūpų dažus.

  Gamintojas visų lūpų dažų ingredientų neskelbia, bet aprašyme teigiama, kad sudėčiai naudojamas kakavos sviestas, augaliniai ekstraktai, bičių vaškas, jojobos, alyvuogių aliejai ir pan. Geliniai lūpų dažai nėra naujienų. Jų mada užgimė Pietų Korėjoje. Vienas iš žinomiausių gelinių lūpdažių gamintojų šiai dienai yra DuWop.

  Vieni tokie lūpų dažai su gėlyte viduje atsieis net 30 dolerių, juos užsisakant iš kailijumei.com. Per daug? Tada tokius pačiu galite įsigyti aliexpress.com svetainėje už 3,83 dolerius. Vis dėlto jei susigundysite, vertėtų prisiminti, kad Kinijoje nėra uždraustas testavimas su gyvūnais, tad kinų kosmetika yra nedraugiška gyvūnams.

  Nuotraukos iš "Kailijumei" interneto svetainės:

  geliniai lupu dazai

  geliniai lupu dazai 3

  Labai laukiame jūsų komentarų!


  Jūsų el.pašto adresas nebus viešinamas.