• BLOGas

  5 DALYKAI, KURIUOS SUŽINOJAU 2016-AISIAIS

  0

  Na, tai kiek naujametinių pasižadėjimų jau neįvykdėte? Aš tai lygiai 0, nes šiais metais nieko nežadėjau nei sau, nei kitiems. Gyvenime ir taip nemažai streso patiriu... Spuogas! Ant nosies! Kaip užmaskuoti? Plaukų šaknys ataugo! OMG! Nagų lakas nusilupo po 15 minučių po nulakavimo...

  „Sunkiai“ keliaudama per 2016 metus, sugebėjau ne tik verkti, bet dar ir kažko išmokti. Šį kartą pasidalinsiu savo neįkainojama išmintimi su jumis. Negi gaila? (Aišku, kad gaila. Kaip ir praėjusių metų, vasaros įdegio ir įdubusių skruostų...).

  1. Geriausia priemonė nuo spuogų – susilaikymas nuo saldumynų. Juokauju... Mano praėjusių metų atradimas buvo arbatmedžio aliejus. Tinkama naudojamas jis sugeba išgydyti net ir pačius baisiausius spuogus. Vienintelis minusas – gana įkyrus kvapas. Tad silpnų nosių žmonėms jo nerekomenduoju.

  2. Norite gražių plaukų? Investuokite į balzamą, kuris veikia. Pilkite ant plaukų po kiekvieno plovimo ir palaikykite kokias dvi minutes. Šaknų geriau netepti, nes čia tiesus kelias į šlapios vištos šukuoseną.

  3. Sausas šampūnas yra gerai, bet dar geriau, kai nereikia niekur eiti iš namų. Ir pati pailsi, ir plaukai atsigauna, besimaudydami savo natūraliuose riebaluose.

  4. Svarbus renginys? Palikite ekstremalios spalvos plaukų dažus parduotuvės lentynoje! Ypač jei turite sugebėjimų nusipirkti ne šviesius dažus, o 20 kartų plaukus pašviesinti gebančią priemonę. Hmm... To man tikrai niekada nenutiko! Ir dėl nieko aš nesigailiu...

  5. Už nagų ribų patekęs nagų lakas labai lengvai pasišalina sušlapęs. Ir nereikia tris valandas vargti su vata, nagų lako valikliu, ausų krapštukais ir maldomis visiems dievams. Tik palaukite bent... 3 valandas!

  Tikiuosi, kad ir 2017 metai nepagailės atradimų. Jau dabar matau, jog toli ieškoti nereikės. Pirmasis stebuklas, ištikęs mano odą, buvo molio kaukė. Bet apie tai kitą kartą.

  Nesušalkit ir būkit AWESOME!

  Labai laukiame jūsų komentarų!


  Jūsų el.pašto adresas nebus viešinamas.