• "KOSMETIKOS DNR" VEIDO KAUKĖ: Kaolinum

  Alba Karolina Parašyta: 2016 gruodžio 06 d.

  Informacija

  Privalumai :
  (laukiame atsiliepimų!)
  Trūkumai :
  (laukiame atsiliepimų!)
  Gamintojas:
  Produktas:
  KDNR Kaolinum baltojo molio kaukė
  Odos tipas:
  Jautri oda
  Mišri oda
  Riebi oda
  Sausa oda
  Sudirgusi oda
  Raustanti oda
  Vidutinė kaina:
  23,00

  Aprašymas

  Ši apžvalga skirta mūsų trečiajam produktui - baltojo molio kaukei "Kaolinum". Tiesa, šis produktas yra sukurtas specialiai šventiniam laikotarpui, o tai reiškia, kad jo kiekis ribotas. Šios priemonės idėja tarsi prieštarauja ryškiam, blizgančiam, chaotiškam ir greitam šventiniam laikotarpui. Veido kaukės formulė nesudėtinga, visi komponentai natūralūs, jos naudojimas pareikalaus jūsų dėmesio ir laiko. "Kaolinum" kaukė yra švelniausias mūsų sukurtas produktas. Jis paprastas, bet veiksmingas, nes jame dera odos priežiūros tradicijos ir mokslas  - odą valyti moliu, raminti avižomis, suminkštinti ir sušvelninti jogurtu. Kaukėje nėra vandens, o tai leido mums nedėti jokių konservantų. Tačiau susimaišyti kaukę reikės patiems. Šiam tikslui į dovanų rinkinį įdėtas juodosios keramikos indelis bei medinis šaukštelis. Norime, kad kaukės maišymas taptų dalimi ritualo, skirto pasirūpinti savimi. Skirkite kelias akimirkas savo odai, kol visas pasaulis verčiasi per galvą ieškodami dovanų ir planuodami šventes arba padovanokite tokį ritualą žmonėms, kurie jums svarbūs. Pabaigę kaukę, indelį su šaukšteliu galėsite naudoti kitų gamintojų kaukėms (puslapyje esame tokių apžvelgę). Kaukės maišymui ne veltui pasirinkome ne bet kokį indelį, o juodąją keramiką. Tai seniausias ir ekologiškiausias molio degimo būdas. Senovėje taip išdegtuose induose buvo laikomas vanduo ir įvairūs maisto produktai, nes ilgiau negesdavo dėl degimo metu įgautų antibakterinių savybių. Juodoji keramika reikalauja atsidavimo, laiko ir kantrybės. Kiekvieną indelį mums rankomis nužiedė juodosios keramikos menininkas Eugenijus Paukštė. Labai norėtume, kad daugiau žmonių pasidomėtų šia nykstančia keramikos rūšimi: pasaulyje yra labai nedaug žmonių, kurie puoselėja jos tradicijas, o ir Lietuvoje mažėjant smalingų pušų medžiams, jas išlaikyti tampa vis sudėtingiau. Gražių švenčių!

  Ingredientai

  5
  ingredientai
  0
  gali kimšti poras
  0
  gali erzinti odą
  0
  gali sukelti alergiją
  5
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus

  KDNR Kaolinum baltojo molio kaukė atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Oda jaučiasi atsigavusi, lygesnė, švelnesnė, skaistesnė. Turiu mišrią problematišką odą, vietomis sausa, vietomis riebi, bet jautri. Išbandžiau nemažai produktų, tinka vos keli, bet ši puiki, labai patiko :)
   Trūkumai:
   Kaina, nes matau, kad kaukės ilgam neužteks. Tikiuosi atsiras prekyboje be indelių (nes juos jau turiu) ir pigiau.

  2. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   maloni ir veiksminga
   Trūkumai:
   kaiiina :(

   Penkios žvaigždutės, nors kaina tikrai didelė. Ei, žmonės, kitus kritikuojant dėl aukštų kainų, o patys... Na, bet pati kaukė fantastiška. Nuolat naudoju molį ir visokias kaukės, bet šita PATI, PATI!


  3. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Oda nepaprastai švelni ir atsigavusi
   Trūkumai:
   Neparduodama be rinkinio

   Nežinau, koks čia stebuklas tarp tų kelių ingridientų, bet oda po kaukės tampa šilkinė. Svarbiausia, kad poveikis išlieka. Nesinori jokių pudrų tepliotis. Esu daug molio kaukių bandžiusi, bet nei viena neturėjo tokio efekto. Tikiuosi gerų komentarų paskatinti šią kaukę pardavinėsite ir atskirai.


  4. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Švari oda, ji tampa švelni, išvalo poras
   Trūkumai:
   Nemaža kaina palyginus su kiekiu

   Atsižvelgiant į tai, kad dubenėlis ir šaukštelis yra pridėti aišku kainą daro didesnę, tačiau paties produkto tikrai nedaug, ypač jeigu naudojama pagal rekomendaciją kiekį,bet oda tampa tikrai sveikesnė, pats ritualas irgi yra smagus, galėsiu likusius indėlius panaudoti kitam moliui.