• "SOLIDU" ŠAMPŪNAS: Pink

  Ineta Farfara Parašyta: 2019 lapkričio 04 d.

  Informacija

  Privalumai:
  švelnūs, nesausinantys plovikliai, yra plaukams naudingų ingredientų, draugiškas aplinkai (nenaudojamas plastikas, vanduo)
  Trūkumai:
  aštrūs, dirginantys kvapikliai, nesaugūs konservantai
  Gamintojas:
  Kategorija:
  Produktas:
  SOLIDU PINK Šampūnas su bijūnais ir ylang-ylang
  Tipas:
  Kietasis šampūnas
  Plaukų tipas :
  Normalūs plaukai
  Vidutinė kaina:
  13,99

  Aprašymas

  Pasirinkau apžvelgti „Solidu“ kietąjį šampūną, kadangi išties sudomino „Solidu“ idėja – sukurti šampūną muilo pavidalu, kuris būtų draugiškas aplinkai, jam nereiktų plastikinės pakuotės, o produktų sudėtyje būtų išvengta įprastai esančio didelio kiekio vandens. Kalbant apie „Solidu“ pakuotę, ji yra iš perdirbamo popieriaus, o siuntiniai pakuojami suyrančia popierine lipnia juostele. Tai yra išties puikus pasirinkimas, siekiant sumažinti plastiko ir atliekų kiekį kasdieniniame gyvenime. Gaila, tačiau šio kietojo „Pink“ šampūno sudėtis nėra tokia graži, kaip visa „Solidu“ idėja. Puiku, jog sudėtyje naudojami švelnūs plovikliai, nesausinantys plauko, yra alyvuogių, kokosų aliejaus, bijūnų šaknų miteliai, kurie pamaitins ir puoselės plauką, pantenolio bei vitamino E, pasižyminčių drėkinamosiomis savybėmis. Tačiau ties čia baigiasi visi plaukams naudingi ingredientai. Puse ingredientų sąrašo sudaro vidutinio saugumo ir pavojingi ingredientai. Naudojama išties daug dirginančių bei alergizuojančių kvapiklių, todėl nerekomenduočiau šio šampūno turintiems pleiskanų, kadangi gali pabloginti situaciją, tačiau kaip ir sako pats „Solidu“: „Nei viename SOLIDU šampūne nenaudojame pleiskanas gydančių medikamentų, todėl jie negali būti vadinami šampūnais nuo pleiskanų – tokius geriausia pirkti vaistinėse.“. Priemonėje taip pat yra pavojingas konservantas – fenoksietanolis, tačiau nereiktų pamiršti, jog šampūnas – nuplaunama priemonė, todėl visų ingredientų poveikis yra minimalus. Išties džiugu, jog „Solidu“ atsižvelgia į savo klientų nuomonę ir visas jų taikomas pastabas, todėl manau, jog ateityje jų sudėtis bus kiek žavesnė. Trumpai tariant, priemonė išties verta dėmesio, jeigu siekiat sumažinti plastiko naudojimą, tačiau jeigu norit pagerinti plaukų būklę – siūlyčiau ieškoti geresnės sudėties priemonės.

  Ingredientai

  ingredientai
  4
  gali kimšti poras
  10
  gali erzinti odą
  11
  gali sukelti alergiją
  14 / 9 / 3
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus

  SOLIDU PINK Šampūnas su bijūnais ir ylang-ylang atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   Kvapas:)
   Trūkumai:
   Plaukai kieti, šiurkštūs

   Laikau vietoj vonios kvapuko, nes išsiplovus galvą pradėjo pleiskanoti oda, niežėti, o plaukai kaip šiaudai sekančią dieną. Galvojau bus gerai kelionėms, bet pass.. :)


  2. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   Plaukai purūs
   Trūkumai:
   Būtina po jo naudoti kondicionierių, nes plaukai ypač šiurkštūs. Nemalonus kvapas. Palyginti didelė kaina.

   Idėja įdomi, tačiau man asmeniškai nepasiteisino, netiko galvos odai, atsirado pleiskanų. Kvapas nelabai malonus.