"UOGA UOGA" ALIEJŲ MIŠINYS: Tamsioji pusė

Živilė Ku Parašyta: 2016 gegužės 03 d.

Informacija

Privalumai:
natūrali sudėtis, gerai maitina plaukus, suteikia blizgesio, šiek tiek atgaivina tamsių plaukų spalvą
Trūkumai:
gali dirginti jautrią odą
Gamintojas:
Produktas:
Uoga Uoga natūralus maitinamasis plaukų aliejus-kaukė Tamsioji pusė
Tipas:
plaukų aliejus
Plaukų tipas :
Sausi plaukai
Pažeisti plaukai
Vidutinė kaina:
5,95
Kur įsigyti:

Aprašymas

Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame "Uoga Uoga" priemonę plaukams - "Tamsioji pusė". Aliejų (alyvuogių, ricinos) ir ekstraktų (rozmarinų, dilgėlių, aviečių lapų, šalavijų, juodosios arbatos) mišinys gerai maitina plaukus, suteikia blizgesio, atgaivina. Priemonė saugi ir švelni plaukams, tačiau po naudojimo reikėtų gerai nusiplauti rankas, nes rozmarinų ekstraktas ir eterinis gali dirginti odą, kai kuriuos žmones alergizuoti. Geriausiai tiks sausiems, pažeistiems, tamsiems plaukams. Riebius gali apsunkinti.

Ingredientai

8
ingredientai
3
gali kimšti poras
3
gali erzinti odą
3
gali sukelti alergiją
5 / 3
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

Uoga Uoga natūralus maitinamasis plaukų aliejus-kaukė Tamsioji pusė atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Sudetis,rezultatas,plaukai atsigavo.
  Trūkumai:
  Nėra

 2. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Nėra
  Trūkumai:
  Maža talpa, labai teka, tenka daug kartų plauti plaukus, nes lieka susiriebalavę

  Turiu sausus plaukus, tai prisiskaičiusi pozytivių komentarų įsigyjau šį produktą ir likau labai nusivylusi. Visų pirma konsistencija kaip vandens, sunku dozuoti, sunku suprasti kur tos priemonės užpilta kur ne. Su mano ilgais plaukais, to buteliuko užtektų keliems kartams. Užsitepus ir pabandžius, net po trinkimo šampūnu, liko kelios vietos sulipusios, taigi teko plaukus trinkti dar kartą. Žiaurus nusivylimas, daugiau niekada nebepirksiu.


 3. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Plaukai tampa švelnūs, blizgantys, minkšti, bet neapsunkę
  Trūkumai:
  Sunkiai tepasi ir sunkiai išsiplauna

  Labai super dalykėlis, plaukai atsigauna, gan ilgam užtenka, bet aliejus sunkiai tepasi, bent jau man, reikia plauti porą kartų su šampūnu, kad išplauti


 4. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Kvapas, natūralūs aliejai, drėkinimas
  Trūkumai:
  Nėra

  Visada naudojau tik argano arba kokosų aliejus plaukams, tačiau tokio rezultato nebuvo, kaip panaudojus šią kaukę. Mano plaukai šiurkšūs ir pažeisti, tačiau ši kaukė atradimas. Naudojau jau tris kartus, su kiekvienu kartu plaukai atrodo gražiau ir gražiau, o žinant, kad tai natūralus produktas, malonu naudoti plaukams. Gavau dovanų du buteliukus, tačiau kai išnaudosiu, pirksiu dar.


 5. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Švelnina, maitina, natūrali sudėtis. Atstoja kaukes.
  Trūkumai:
  Sunkiai išsiplauna, ypač su švelniu šampūnu be SLS

  Turiu riebias šaknis, bet sausus galus. Bet ištepus per visą plauką visai nelieka riebaluoti. Išplauti sunkiau, o su lengvu šampūnu be SLS niekad nepavyko to padaryti. Ilgiems plaukams buteliuko užtenka iki 10 kartų.


 6. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Skanus kvapas, sudėtyje daug įvairių aliejų, plaukai po aliejaus lieka labai švelnūs ir žvilgantys
  Trūkumai:
  -

  O čia mano atradimas, turbūt nebūčiau pirkusi, bet radau Uoga Uoga grožio dėžutėje. Plaukai niekada nebuvo dar tokie švelnūs, blizgantys, net plaukų gumelė nesilaiko, o nučiuožia. Labai skanus kvapas. Sudėtis taip pat pakankamai gera :) Didžiausi pliusai šiai priemonei, mano plaukams labai tiko (p.s plaukai sausi, linkę veltis)


 7. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Maitina, minkština plauką, skatina augimą. Lengva naudoti (prieš plaukų plovimą įtrinu į skalpą ir plaukus, palaikau 30min. ar per visą naktį ir išskalauju šampūnu 2 kartus dėl viso pikto tam, kad tikrai išsiplautų aliejukas). Neutralus kvapas.
  Trūkumai:
  Neradau

  Puiki priemonė minkštiems, žvilgantiems plaukams. Darausi kaukę kartą per savaitę kartu su kokoso aliejumi.


 8. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  nepastebėjau
  Trūkumai:
  Neįmanoma išskalauti

  Mano plaukai ir galvos oda labai sausi, aliejų oamačiusi lentynoje iškart čiupau. Be reikalo... Jis į plaukus visiškai nesigeria, net kelis lašus aliejaus panaudojus plaukai sulimpa į taukuotą gniužulą, tenka šampūnu trinkti keletą kartų kol ima normaliai atrodyt... Naudojant taip, kaip parašyta ant buteliuko, plaukus trinkti teko dvi dienas po kelis kartus ir tai vaikščiojau riebaluota galva... Turbūt nereikia pasakoti, kad juo tokio trinkimo rezultatas buvo baisesnis nei to aliejaus visai nenaudojant, nes dažnas trinkimas išsausino viską,kas įmanoma. Elementarus alyvuogių ar kokosų aliejus duoda geresnį rezultatą, kainuoja mažiau ir nereikia tiek vargti... Ačiū gamintojams už dar vieną nusivylimą...