• "NATURA SIBERIKA" PURŠKIAMAS KONDICIONIERIUS: Oblepicha

  Kotty Parašyta: 2019 gegužės 04 d.

  Informacija

  Privalumai:
  drėkina, maitina, suteikia žvilgesio, stiprina plaukus, padeda atstatyti jų struktūrą, švelnina, gerina iššukavimą, kaina
  Trūkumai:
  netolygiai purškia, ilgainiui gali sausinti
  Kitos savybės:
  geriau nenaudoti ant galvos odos
  Gamintojas:
  Produktas:
  "NATURA SIBERICA" Oblepikha Conditioning Spray
  Tipas:
  plaukų kondicionierius
  Plaukų tipas :
  Sausi plaukai
  Pažeisti plaukai
  Nepaklusnūs plaukai
  Sausi plaukų galiukai
  Normalūs plaukai
  Dažyti plaukai
  Vidutinė kaina:
  7,99
  Kur įsigyti:

  Aprašymas

  Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame "NATURA SIBERICA" purškiamą plaukų kondicionierių Oblepikha. Ši priemonė skirta sausiems, ypač pažeistiems plaukams, kuri teigiama apgaubs plauką drėkinamąją plėvelę, atkurs pažeistą jo struktūrą, stiprins, suteiks žvilgesio. Iš tiesų priemonėje yra labai daug drėkinamųjų medžiagų, tokių kaip glicerinas, sorbitolis. Plaukus atkurs įvairūs augaliniai aliejai (argano, šaltalankių, linų sėmenų), o taip pat sudėtyje yra daug lipidų, aminorūgščių, baltymų, kurie tikrai turės teigiamos įtakos plaukų būklei. Augaliniai ekstraktai, niacinamidas bei biotinas skatins plaukų augimą (naudojant ant šaknų), stiprins plaukus, saugos nuo pažeidimų. Kaip už tokią kainą sudėtis yra tikrai verta dėmesio, tačiau nors gamintojas teigia, kad galima purkšti ir ant galvos odos, vis dėlto to nerekomenduočiau. Sudėtyje neišvengta toksiškų medžiagų, konservantų bei kvapiklių, kurie gali kenkti endokrininei sistemai, prasiskverbti pro odą, taip pat ją dirginti ir erzinti - tad geriausia priemonę naudoti tiesiog ant plaukų, ypač plaukų galiukų. Naudojusių atsiliepimais remiantis priemonės dozatorius gali purkšti netolygiai, tad bandykite atsargiai, kad nepadaugintumėte.

  Ingredientai

  ingredientai
  0
  gali kimšti poras
  6
  gali erzinti odą
  11
  gali sukelti alergiją
  38 / 8 / 4
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus

  "NATURA SIBERICA" Oblepikha Conditioning Spray atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Mano plaukų gelbetojas
   Trūkumai:
   Nėra

   Sudėtis nebloga , neriebina, nors ir visą susipilsi :D . Tikrai dėka jo išukuoju visus savo koltūnus , tiesina plauką , drėkina .


  2. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Kvapas, efektas,sudetis
   Trūkumai:
   nera

   Mano plaukai megsta pasivelt.jo papurskus kiek daugiau, plaukus lengviau isukuoti, nesvarbu kiek jo purksi neapsunkina ir neriebina plauku.