• "THE BODY SHOP" VEIDO KAUKĖ: Ethiopian Honey Deep Nourishing Mask

  Ineta Farfara Parašyta: 2019 balandžio 01 d.

  Informacija

  Privalumai:
  maitina, drėkina odą, yra antioksidantų
  Trūkumai:
  pavojingi konservantai, ilgainiui naudojant gali sausinti odą, ardyti kolageną, didelis kiekis kvapiklių, nehigieniška pakuotė, kaina
  Kitos savybės:
  atsargiai naudoti jautriai, pažeistai ir problematiškai odai
  Gamintojas:
  Kategorija:
  Produktas:
  The Body Shop Ethiopian Honey Deep Nourishing Mask
  Tipas:
  veido kaukė
  Odos tipas:
  Visų tipų oda
  Vidutinė kaina:
  29,50
  Kur įsigyti:

  Aprašymas

  Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame „The Body Shop“ veido kaukę „Ethiopian Honey Deep Nourishing Mask“. Priemonės pagrindą sudaro medus, kurio sudėtyje gausu angliavandenių, mineralinių medžiagų bei vitaminų – antioksidantų, saugančių ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Medus gerai drėkins, maitins bei ramins veido odą derinyje su kitais minkštikliais bei drėkikliais: glicerinu, pentileno glikoliu, propandioliu. Gaila, tačiau taip pat sudėtyje yra ir didelis kiekis pavojingų ingredientų, kaip fenoksietanolis – konservantas, kuris nėra tinkamas naudoti aplink burną, benzilo alkohlis, kuris priešingai nei medus, ilgainiui naudojant sausina odą, ardo kolageną ir taip gali pažeisti odos lipidinį barjerą, taip pat didelis kiekis kvapiklių. Deja, gamintojo išreklamuoti alyvuogių, kietrių sėklų ir sezamų aliejai rikiuojasi ingredientų sąrašo pabaigoje, todėl jų poveikis bus minimalus. Reiktų nepamiršti, jog gamintojas pasirinko nehigieniška pakuotę, dėl kurios antioksidantai gali prarasti savo poveikį, tad būtų geriausią priemonę naudoti švariais pirštais bei nelaikyti atidaryto indelio. Priemonė jautriai, pažeistai ir problematiškai odai gali sukelti dar daugiau problemų, dėl galimo dirginimo ar alergizavimo, todėl tokios odos savininkams kaukę siūlyčiau naudoti atsargiai.

  Ingredientai

  ingredientai
  2
  gali kimšti poras
  5
  gali erzinti odą
  6
  gali sukelti alergiją
  12 / 6 / 3
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus

  The Body Shop Ethiopian Honey Deep Nourishing Mask atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Kiekis, tekstūra, drėkinimas, kvapas
   Trūkumai:
   Pakuotė, konservantai

   Naudoju šią priemonę jau 2 mėnesius bent kartą per savaitę ir dar nei pusės neišnaudojau, užtenka mažo kiekio padengt veidą, tad kiekis labai geras. Tekstūra maloni, panaši į medų, nors kvapas primena sintetinį medų. Oda jaučiasi sudrėkinta ir palepinta, neturėjau jokių reakcijų.