• "RASA" TONIKAS: Anti-Acne

  Alba Karolina Parašyta: 2015 rugsėjo 12 d.

  Informacija

  Privalumai:
  šviesina odą, skatina jos atsinaujinimą, nekemša porų
  Trūkumai:
  gali dirginti, fotoksiškas greipfrutų ekstraktas
  Kitos savybės:
  papildomai naudoti UV apsaugą
  Gamintojas:
  Produktas:
  Rasa Anti-Acne Cleansing Toner
  Tipas:
  tonikas su AHA
  Odos tipas:
  Riebi oda
  Problematiška oda
  Vidutinė kaina:
  3,37
  Kur įsigyti:

  Aprašymas

  Skaitytojos pageidavimu apžvelgiame "Rasa" toniką  problematiškai odai - "Anti-Acne". Įdomus produktas su glikolio rūgštimi, bet kol kas dar ne toks, kad būtų galima džiūgauti. AHA tipo rūgštys problematiškai odai nėra tokio naudingos kaip BHA, nes nekovoja su uždegimais, nepadeda giliai valyti porų. Tačiau jos šviesina odą, skatina jos atsinaujinimą ir taip padeda atsikratyti raudonų dėmelių, kurios vargina sugijus spuogams. Taip pat tonikas su glikoliu naudingas brandžiai odai, nes ją skaistina, nuvalo negyvas odos ląsteles. Labai gaila, kad sudėtyje gausu greipfrutų ekstrakto. Jis pasižymi fotoksinėmis savybėmis, o tai itin aktualu naudojant priemones su rūgštimis, nes dėl jų oda tampa jautresnė saulės spinduliams. Būtent šis ingredientas ir yra pagrindinis priemonės trūkumas.

  Ingredientai

  ingredientai
  0
  gali kimšti poras
  2
  gali erzinti odą
  4
  gali sukelti alergiją
  8 / 6
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus

  Rasa Anti-Acne Cleansing Toner atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Po poros savaičių naudojimo oda akivaizdžiai skaistesnė, lygesnė, mažiau išberta, dingsta paraudimai, likę nuo aknės. Taip pat maloniai kvepia. Netestuota su gyvūnais, pagaminta Lietuvoje (mažesnis CO2 pėdsakas, nei importuotų produktų)..
   Trūkumai:
   Iškart po naudojimo oda gali parausti, ypač pirmais kartais. Naudojant toniką ryte gali prireikti maskuojančios priemonės.

   Puikus produktas, padeda kovoti su akne. Hormoniniai bėrimai, susiję su stresu ir genetika kankina daugiau, nei 10 metų ir teko išbanddyti daug įvairių gydymo būdų- antibiotikų, Roaccutane, hormoninių kontraceptikų bei begalę kosmetinių priemonių, prausiklių, tonikų, gelių, kremų, nuo prabangių iki pigių, paaugliams skirtų linijų. Šie Rasos Anti-acne produktai - maloni staigmena po visų nusivylimų. Jei aknė trukdo džiaugtis gyvenimu, išbandykite ją. Manau, jau po mėnesio priežiūros, naudojant jų prausiklį, toniką, gelį ir kremą kasdien ryte bei vakare ir prausiklį/kaukę su moliu kas kelias dienas, pastebėsite teigiamą skirtumą. (Nepamirškite ir gerti daug vandens, stengtis palaikyti fizinį aktyvumą ir daryti tai, kas daro jus laimingais).


  2. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Gražina, lygina, skaistina ir valo odą
   Trūkumai:
   Nėra

   Ieškojau pigesnio produkto, pakeisiančio O.D.A. priemones su glikolio rūgštimi, ir labai džiaugiuosi, atradusi šį toniką. Ir kaina priimtina, būna akcijų, ir kaip ir turi veikti glikolio rūgštis, padilgčioja veidą, odos būklė tikrai nepablogėjo, naudoju kartu su tos pačios serijos prausikliu ir Lumene Anti-shine drėk. kremu - puikios priemonės, nesausina odos, kovoja su bėrimais ir gražina odą.


  3. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   Neradau
   Trūkumai:
   Erzina, dirgina,peršti odą, išmėto veidą plėmais. Labai aštrus aviečių kvapas.

   Nors nesiskundžiu dėl odos jautrumo - po šio toniko veidas perštėjo, graužė, gal sutapimas, bet atsirado spuogų, kurių niekaip neišsigydau. Po šios priemonės pradėjau nuosekliai atsirinkinėti, ką perku. Tikriausiai suklydau nusipirkusi - kuomet oda nebuvo probleminė ir spuoguota, deja, po šios priemonės tapo ;/


  4. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   malonus kvapas
   Trūkumai:
   jokio poveikio

   Malonus avieciu kvapas buvo tik pradejus naudoti, o netrukus arba issivedino, arba pripratau. Bet svarbiausia, kad jokio siaip poveikio nepastebejau (naudojau tik T-zonai) nors sunaudojau 2 buteliukus beveik is eiles.


  5. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   Kaina
   Trūkumai:
   Degina odą

   Nerekomenduoju, nusivaliau veidą ryte ir likau su nudeginta, raudona veido oda. Tokios reakcijos nesu turėjusi jokiems kosmetikos produktams, anksčiau net veidą tepdavausi su salicilo rugštimi ir nieko, o čia deginimo pojūtis nepraėjo porą valandų.


  6. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   riebiai linkusiai spuoguotis odai šita serija yra pasaka, dar labai kvepia, būna nuolaidų vis kokių
   Trūkumai:
   nepastebėjau, nebent kad kažkaip greit išsinaudoja

   Šita Rasos serija mano odai nepakeičiama, nuolat perku ją. Prausiklis nepakeičiamas, tonikas kaip tonikas, viskas su juo gerai. Oda laikosi neblogai.


  7. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Turi glikolio rugsties
   Trūkumai:
   Stebuklu nedaro

   naudoju karta per diena - vakare, kaip iprasta veido tonika, man odos tikrai nesausina. Siek tiek kartais oda parausta, bet zinant kad jis turi glikolio rugsties, tai normalu, isigijau ji tik del sios sudetines dalies.


  8. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   nuvalo negyvas odos ląsteles, palaiko švarą, neberia, naikina spuogelius, neerzinantis kvapas
   Trūkumai:
   buteliukas

   Nors ir gali sausinti odą, bet daug valiklių sausina ir nėra blogai pasitepti po jo kremu. Jei sakote, kad beria ir dirgina odą, tai pačios pirma pasižiūrėkite mergos ar plaunate dažnai veidą(ypač nuo to beria veidą). Gaivus pojūtis po jo.


  9. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   Nėra
   Trūkumai:
   Erzina, "degina" odą

   Dar nebuvau susidurusi su jokia priemone, kuri taip "degintų" ir erzintų odą. Ne šiaip oda parausta, bet pasidaro tarsi nudeginta, tiesa mano oda jautri ir po kurio laiko paraudimas mažėja. Nerizikuočiau vėl naudoti šią priemonę.


  10. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Nesausina, nedirgina
   Trūkumai:
   Nesviesina odos

   Tinka riebiai, problematiskai odai


  11. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   Nėra
   Trūkumai:
   Kvapas kaip kvapas , nėra poveikio , neišgydo

   Iš 5 duodu 0.


  12. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   Neradau
   Trūkumai:
   Man labai alergizavo odą, raudonavo ir didelis tempimo jausmas.

   Man tikrai labai netiko, žinau kaip veikia rūgštys, bet visas raudonavimas tikrai neatrodė kaip rūgščių poveikis. Pabandžiau keletą kartų, bet daugiau neberizikuosiu.


  13. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   naudoju kiekviena ryta ir vakara, labai patiko
   Trūkumai:
   nera