"AGAFJI" SERUMAS VEIDUI 35-50 m.

Alba Karolina Parašyta: 2015 rugsėjo 07 d.

Informacija

Privalumai:
gausu augalinių aliejų ir ekstraktų, pasižymi antibakteriniu poveikiu, lengvai drėkina, yra antioksidantų, prieinama kaina
Trūkumai:
gali dirginti, nesaugūs konservantai
Kitos savybės:
atsargiai išbandyti jautriai ir alergiškai odai
Gamintojas:
Kategorija:
Produktas:
Recepty Babuški Agafji serumas veidui 35-50 m.
Tipas:
serumas
Odos tipas:
Brandi oda
Vidutinė kaina:
2,31
Kur įsigyti:

Aprašymas

Skaitytojos pageidavimu apžvelgiame "Recepty Babuški Agafji" serumą veidui, skirtą  35-50 m. Priemonė siūlo lengvą drėkinimą, antibakterinį poveikį ir antioksidantus. Tai tikrai verta dėmesio priemonė už nedidelę kainą normaliai, šiek tiek į sausumą linkusiai odai ir visai nesvarbu, koks jūsų amžius! Kosmetika pagal amžių tėra rinkodaros triukas, nėra tokių medžiagų, kurios tiktų būtent 35-50 metų žmonėms (tokiu atveju sulaukus 51 metų priemonės naudoti būtų jau nebegalima, o 34 - dar negalima). Tiesa, priemonė gali dirginti  jautrią odą, o augalinių ekstraktų gausa didinti alergijos riziką.

Ingredientai

ingredientai
2
gali kimšti poras
5
gali erzinti odą
3
gali sukelti alergiją
18 / 4 / 1
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

Recepty Babuški Agafji serumas veidui 35-50 m. atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Skaistina, lengvai įsigeria
  Trūkumai:
  Mažai drėkina

  Pirmą kartą pasitepus veidas tapo žymiai skaistesnis, tačiau kitais kartais taip aiškiai to nepastebiu (gal oda priprato?). Labai lengvai įsigeria, nepalieka riebumo jausmo, tačiau per mažai drėkinimo. Norisi užsitepti riebesnį kremą (ką ir rekomenduoja gamintojas). Nealergizuoja mano odos, ji tampa švelni ir net, sakyčiau, stangresnė. Svarbiausia nekemša porų, nors sudėtyje yra kviečių gemalų aliejaus. Keista, kad kosmetikosDNR apie tai neužsimena apžvalgoje, nors kitose tai tampa dideliu minusu.