"THE ORDINARY" SERUMAS: Alpha Lipoic Acid 5%

Kotty Parašyta: 2019 balandžio 26 d.

Informacija

Privalumai:
eksfolijuoja odą, stiprus antioksidantas, suteikia švytėjimo, suaktyvina odos procesus, šviesina, kovoja su pigmentacija, lygina odos mikroreljefą, padeda esant raukšlelėms, kaina, ilgam užtenka
Kitos savybės:
būtina naudoti apsaugą nuo saulės, atsargiai naudoti jautriai odai
Gamintojas:
Produktas:
"THE ORDINARY" Alpha Lipoic Acid 5%
Tipas:
veido serumas
Odos tipas:
Normali oda
Mišri oda
Riebi oda
Problematiška oda
Sausa oda
Brandi oda
Pigmentuota oda
Kur įsigyti:

Aprašymas

Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame "The Ordinary" Alpha Lipoic Acid 5%. Minimali sudėtis, maža kaina, super rezultatai - tą žada gamintojas. 5% yra tikrai ganėtinai didelė koncentracija rūgščiai namų naudojimui. Tačiau teoriškai tai nėra rūgštis, tai labiau kaip enzimas, kuris pasižymi ypač stipriomis antioksidacinėmis savybėmis - net 40,000% stipresnėmis nei vitamino C. Nors antioksidantų poveikis nepasireiškia iš karto, naudojant šią rūgštį poveikį galima pastebėti jau po pirmo naudojimo - ryte atsikėlus oda tikrai atsigavusi, skaistesnė, lygesnė. Alfa lipoinė rūgštis detoksikuoja odą, veikia priešuždegimiškai, todėl gali pagerinti aknės pažeistos odos būklę, stiprina odos imunitetą, skatina kolageno sintezę, didina drėgmę odoje, stangrina, šviesina, lygina odos mikroreljefą. Nurodoma, jog ši rūgštis gali padėti kovoti ir su rožinę ir sustiprinti jautrią odą bei kapiliarus, tačiau vis tik jautriai odai siūlyčiau bandyti atsargiai. Noriu paminėti, jog naudojant gali pasireikšti toks kaitimo, šilimo efektas, tačiau tai yra visiškai normalu, nebent pojūčiai labai nemalonus, degina, tuomet reiktų produktą nuvalyti. Naudojant šią priemonę labai svarbu naudoti apsaugą nuo saulės.

Ingredientai

2
ingredientai
0
gali kimšti poras
0
gali erzinti odą
0
gali sukelti alergiją
2
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

"THE ORDINARY" Alpha Lipoic Acid 5% atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Jokių
  Trūkumai:
  DEGINA, lipnus

  Iš pradžių tepdavau ant viso veido, paskiau tik ant vietų, kurias norėjau pagerinti. Tačiau be galo degina ir oda per 1,5m nepriprato prie šios priemonės, nesvarbu kiek ją skiesčiau. Deginimas eina net į kvėpavimo takus, kaista... Nežinau ar čia alergija, ar taip turi būti. Jokio pagerėjimo, nei šviesino, nei skaistino, nei mažino bėrimus. Konsistencija tirštoka, lipni, gelsvos spalvos.


 2. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Šviesina, eksfolijuoja odą, nedirgina
  Trūkumai:
  Norėtųsi kiek stipresnio poveikio

  Šį serumą naudoju 2-3 mėnesius, per šį laiką priemonė akivaizdžiai pašviesino pigmentines dėmeles nuo saulės/strazdanas, netgi kapiliarai tapo šviesesni ir paraudimai tose vietose nebe tokie akivaizdūs. Kiek serumas padeda kovoti su spuogais - nežinau, mano atveju esantys pavieniai bėrimai niekur nedingo, tačiau odos tekstūra tapo lygesnė.


 3. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Skaistina, sviesina oda
  Trūkumai:
  Lipnumas, kvapas

  Mano problematiskai odai tiko, jau kita ryta oda pagrazejusi tampa. Taciau uzsitepus juntamas kvapas... erzina, bet pakenciama. Taip pat jauciasi lipnumas, toks jausmas lyg buciau menesi nesipraususi ir kvapas toks dregmes ir pojutis lipnumo, man nepatiko. Ar pirkciau antra karta - nezinau.


 4. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Gerai eksfolijuoja oda, kaina.
  Trūkumai:
  Nepastebėjau

  Man produktas tiko 100 proc. Uzsitepus jaučiasi mazas odos kaitimas. Po menesio naudojimo matosi pasviesejus oda, sumazeje pigmemtines demes