"L'OCCITANE" ŠLAMUČIŲ VEIDO KREMAS-KAUKĖ: Divine

Ineta Farfara Parašyta: 2019 rugpjūčio 19 d.

Informacija

Privalumai:
drėkina, maitina, odą, yra antioksidantų, mažina dėl sausumo atsiradusias raukšleles
Trūkumai:
aštrūs kvapikliai, gali kimšti poras, nehigieniška pakuotė, kaina
Gamintojas:
Produktas:
L'occitane šlamučių veido kremas-kaukė "Divine"
Tipas:
kremas-kaukė
Odos tipas:
Sausa oda
Brandi oda
Vidutinė kaina:
99,00
Kur įsigyti:

Aprašymas

Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame „L‘occitane“ šlamučių veido kremą-kaukę „Divine“. Priemonė skirta brandžiai odai, todėl sudėtyje esantys silikonai užpildys smulkius nelygumus, raukšleles ir randus, taip vizualiai juos sumažindami, tačiau šis poveikis bus tik trumpalaikis. Tiesa, jog priemonė gali sumažinti nuo sausumo atsiradusias raukšleles, kadangi joje gausu lipidų, judros, saulėgrąžų sėklų, mirtų aliejų, taukmedžių sviesto,  kurie padės atkurti pažeistą odos lipidinį sluoksnį, maitins ir drėkins odą, o gamintojo minimas šlamučių ekstraktas veiks priešuždegimiškai, sutrauks poras bei ramins odą. Priemonėje yra ir antioksidantų (vitamino C, E, taukmedžių sviesto, agurklių sėklų aliejaus), ypač vertingų brandžiai odai, kadangi jie saugo nuo laisvųjų radikalų susidarymo ir fotosenėjimo, tačiau svarbu paminėti, jog gamintojas pasirinko netinkamą pakuotę antioksidantams laikyti, nes jie sureagavę su šviesa ir deguonimi greitai praranda savo poveikį. Priemonę reiktų laikyti tamsioje vietoje, naudoti tik švariais pirštais ir nelaikyti atidaryto, jei norite, kad ji ilgiau išliktų veiksminga. Svarbu paminėti, jog priemonė gali kimšti poras, dirginti ir alergizuoti jautrią odą dėl sudėtyje esančių aštrių kvapiklių.

Ingredientai

ingredientai
6
gali kimšti poras
14
gali erzinti odą
10
gali sukelti alergiją
36 / 10 / 3
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

L'occitane šlamučių veido kremas-kaukė "Divine" atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Prestižas, kad turiu...
  Trūkumai:
  Produktas nepateisino savo kainos

  Greičiausiai dėl sudėtyje esančio silikono ant odos vietomis susirubuliuoja. Dienai įpusėjus jaučiamas odos tempimas, pradeda trūkti drėkinimo


 2. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Kvapas, poveikis, efektas
  Trūkumai:
  kaina, kai kurie ingridientai

  Man, kaip riebiaodei, ir mano mamai, kaip sausaodei, šis kremas labai patiko. Turėjom nemažai jo mėginukų ir juos taupėm - naudojom nakčiai. Jos odai tiktų ir dienai, mano - per sunkus. Visai nedirgino, įsigerdavo ir nepaisant to, kad riebokas, oda nelikdavo aliejuota ir šlapia. Ryte oda atrodo skaistesnė, lygesnė. Porų nekimšo, bet naudodavau tik kartais, ne kasdien - turiu aknę ir labai besikemšančią odą ir su šiuo kremu jokio neigiamo efekto nepastebėjau. Būtų pigesnė - tikrai nusipirkčiau. Bet nėra jau toks stebuklas - o ir kvapikliai odai nėra sveika - tad dėl kainos nepirkom. Pakuotė irgi nehigieniška - tokių nemėgstu. Bet pats kremas puikus. Norėčiau pigesnių alternatyvų - ir kiek saugesnių. Nes tikrai unikalus veido kremas.