"COCOSOLIS" ALIEJUS NUO STRIJŲ: Skin Stretch Mark Dry Oil

Alba Karolina Parašyta: 2023 gegužės 17 d.

Informacija

Privalumai:
minkština ir maitina odą, padeda atkuriti ir saugoti apsauginį barjerą, taikant masažą kartu su priemone, galima sumažinti strijų riziką
Trūkumai:
sudėtinių dalių veiksmingumas nuo strijų nėra pagrįstas didelės apimties tyrimais, mandarinų aliejus gali dirginti jautrią odą, aukšta kaina
Gamintojas:
Produktas:
Cocosolis Skin Stretch Mark Dry Oil
Odos tipas:
Sausa oda
Vidutinė kaina:
37,95
Kur įsigyti:

Aprašymas

Skaitytojos Jūratės pageidavimu, apžvelgiame "Cocosolis" aliejų kūnui nuo strijų. Aprašyme teigiama, kad aliejus padeda kovoti su strijomis bei mažina jų riziką nėštumo metu. Pažiūrėkime į sudėtį, ar priemonė iš tiesų yra veiksminga. Formulę sudaro augaliniai aliejai ir minkštikliai, išgauti iš natūralių aliejų. Sudėtyje yra baltųjų lupinų ekstrakto. Gaila, bet nepavyko rasti jokių mokslinių tyrimų, kad pastarasis ekstraktas padeda nuo strijų. Man atrodo, kad sudėtyje naudingiausias erškėtuogių vaisių aliejus, kuriame gausu vitamino A (gausu, lyginant su kitais augaliniais aliejais, bet ne tiek, kad būtų pavojinga naudoti nėštumo metu). Gamintojas teigia, kad sudėtyje esantys aliejai skatina kolageno gamybą, kuris didina odos elastingumą. Tokiu būdu yra išvengiama strijų. Man pavyko rasti tyrimų, kurie remia šią teoriją, tiesa, tyrimai labai nedidelės apimties, o rezultatai, nors ir teigiami, bet nėra išskirtiniai. Pavyzdžiui, 41,2 proc. moterų nėštumo metu įgijo strijų ir netepė jokių aliejų, lyginant su 38,8 proc. moterų, kurios tepė karčiųjų migdolų aliejų. Tačiau vilčių teikia, kad iš tų moterų, kurios naudojo aliejų ir masažavo odą, jau tik 20 proc. skundėsi strijomis (nuoroda į tyrimo santrauką). Būtent apie šiame produkte naudojamus aliejus nepavyko rasti tyrimų, susijusių su strijomis. Tikiu, kad jie naudingi, bet norint pasiekti rezultatų, tikriausiai reikia ne tik tepti, bet ir masažuoti odą. Strijos susiformuoja dėl vidinių odos įtrūkimų, tad norint jų išvengti, reikia veikti ne odos paviršių, epidermį, o vidurinį sluoksnį - dermą. Kadangi oda yra galinga apsauga, kuri saugo mūsų organus, odos paviršiuje naudojamai kosmetikai nepavyksta taip giliai prasiskverbti, kad galėtų turėtų reikšmingos įtakos. Didelių lūkesčių šiai priemonei neturėčiau ir neišskirčiau ingredientų, kaip itin veiksmingų strijų problemai. Tačiau aliejai bus naudingi sausai odai, taip pat tiks, jei ketinate imtis masažo, kad išvengtumėte strijų. Jei oda itin jautri, ar turite alergiją citrusiniams vaisiams, kvepalams naudojamas mandarinų aliejus gali netikti. Kaina atrodo didoka, lyginant su naudojamais ingredientais. 

Ingredientai

ingredientai
6
gali kimšti poras
5
gali erzinti odą
5
gali sukelti alergiją
11 / 3 / 1
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

Cocosolis Skin Stretch Mark Dry Oil atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Greitai įsigeria, malonus naudoti, labai gerai drėkina ir maitina odą.
  Trūkumai:
  Kvapas galėtų būti geresnis.

  Naudojau strijų prevencijai, patiko, kad gerai įsigeria, naudojant strijų neatsirado, atrodo padėjo. Kvapas gal šiek tiek nelabai, bet aišku sudėtyje nėra kvapiklių - tai čia jau nieko nepadarysi.


 2. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Man padėjo apmažinti strijas atsiradusias po svorio numetimo. Naudojau keletą mėnesių kasdien. Patiko natūrali produkto sudėtis, lengvai įsigeria. Kvapas neutralus.
  Trūkumai:
  -