"MARGARITA" VEIDO KREMAS JAUTRIAI ODAI SU IŠSIPLĖTUSIAIS KAPILIARAIS

Kotty Parašyta: 2019 balandžio 19 d.

Informacija

Privalumai:
drėkina, saugo odą nuo išsausėjimo, laisvųjų radikalų, daug antioksidantų, stiprina kapiliarus, švelnina, ramina odą, kaina
Trūkumai:
nehigieniška pakuotė, kai kurie ingredientai gali dirginti
Kitos savybės:
geriau nenaudoti ypač jautriai, hiperaktyviai odai, atsargiai, jeigu yra alergija tam tikriems augaliniams ekstraktams
Gamintojas:
Produktas:
Margarita veido kremas odai su išsiplėtusiais kapiliarais
Tipas:
veido kremas
Odos tipas:
Normali oda
Sausa oda
Brandi oda
Sudirgusi oda
Raustanti oda
Vidutinė kaina:
6,35
Kur įsigyti:

Aprašymas

Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame "MARGARITA" veido kremą, skirtą jautriai odai su išsiplėtusiais kapiliarais. BIOK laboratorija patvirtino, jog kai kurie buvę RASOS, BIOK DERMA linijų produktai dabar persikelė į MARGARITA. Tai yra lygiai toks pats kremas, kuris buvo po RASOS prekės ženklu, sudėtis identiška. Tai neblogai drėkinanti priemonė, turinti didelį kiekį augalinių ekstraktų, kurie stiprins odos apsaugines funkcijas, saugos nuo laisvųjų radikalų. Kaštonų bei vynuogių ekstraktai stiprins kapiliarus, gerins odos mikrocirkuliaciją (žinom. Vynuogių kauliukų aliejus kartu su trigliceridais maitins odą, saugos nuo išsausėjimo bei dehidratacijos. Hialurono rūgštis intensyviai drėkins, mažins sausumo raukšleles. Pantenolis, lecitinas ramins odą. Tai pigus bei vertas dėmesio kremas, turintis daug naudingųjų medžiagų, tačiau ypač jautrią odą gali erzinti kvepalai, natrio poliakrilatas, nesaugus konservantas. Taip pat, naudoti atsargiai alergiškai, reaktyviai odai, kadangi kai kurie ekstraktai gali veikti toksiškai bei dirginti.

Ingredientai

ingredientai
3
gali kimšti poras
6
gali erzinti odą
6
gali sukelti alergiją
25 / 7 / 1
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

Margarita veido kremas odai su išsiplėtusiais kapiliarais atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Neerzinantis kvapas
  Trūkumai:
  Sausina odą

  Jei ieškote niekinio produkto tai šis kaip tik :D Kaip veido kremas tai galima sakyti neatlieka savo funkcijos visiškai, 0 maitinimo/drėkinimo, net nelabai ką galima ir aprašyti nes nieko vertas produktas nesuprantu kodėl 4 žvaigždučių įvertinimas :( Bent tiek ,kad kaina nedidelė tai negaila taip veltui išmestų pinigelių, na ,bet nepabandes ir nežinosi :)


 2. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  gerai drėkina odą
  Trūkumai:
  išbėrė.

  Po ilgesnio naudojimo pradėjo erzinti odą, išbėrė aplink lupas, kas turi jautrią odą, linkusią į dermatitą tikrai nerekomenduoju.


 3. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Mano numeris 1
  Trūkumai:
  -

  Kremas kuris atgaivina oda , atrodo ji skaistesnė , žvalesnė , nealergizuoja, sudrekina labai pakankamai , nesausina . Na man ji labai patinka .


 4. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Sudrekino oda , oda tapo zvalesne
  Trūkumai:
  Kiek tempia oda