• "MAKE UP FOR EVER" BLAKSTIENŲ TUŠAS: Smoky Lash Mascara

    Vaida La Parašyta: 2015 sausio 22 d.

    Informacija

    Privalumai:
    ilgina, tankina blakstienas, turi šiek tiek naudingų ingredientų
    Trūkumai:
    gali sulipinti blakstienas, nesaugios medžiagos
    Gamintojas:
    Kategorija:
    Produktas:
    Make Up Forever Mascara Smoky Lash
    Tipas:
    blakstienų tušas
    Vidutinė kaina:
    0,00
    Kur įsigyti:

    Aprašymas

    Skaitytojos pageidavimu apžvelgiame "Make up for ever" blakstienų tušą - "Smoky Lash Mascara". Sudėtyje esantys vaškai turėtų prailginti tušo laikymosi ant blakstienų trukmę ir neleisti jam nubyrėti. Tiršta priemonės konsistensija didina blakstienų apimtį, jas ilgina, bet blakstienos gali sulipti. Kopolimeras turėtų suformuoti vandeniui atsparią plėvelę, tačiau jo nėra tiek daug, kad būtų žymus efektas. Priemonėje daug sintetinių dažiklių, kurie alina blakstienas. Yra tušų, kurie turėdami mažesnį kiekį šių ingredientų, duos tą pačią intensyvią spalvą. Sudėtyje esantis pantenolis drėkins ir neleis alinti blakstienų. Nėra informacijos apie tai, kad raudonųjų dumblių ekstraktas būtų naudingas blakstienoms. Vienintelė jo žinoma funkcija – saugoti odą. Antioksidanto, kaip ir visų kitų naudingų ingredientų galėtų būti daugiau. Sudėtyje nemažai medžiagų, galinčių dirginti akis. Ypatingai norėčiau akcentuoti tai, kad priemonės kaina didelė, bet joje yra akims toksiškos ketvirtinės natrio druskos. Rinkoje galima rasti ir pigesnių ne prastesnės kokybės priemonių be šio ingrediento.

    Ingredientai

    ingredientai
    5
    gali kimšti poras
    4
    gali erzinti odą
    4
    gali sukelti alergiją
    20 / 9 / 1
    poveikis sveikatai
    Rodyti visus ingredientus

    Make Up Forever Mascara Smoky Lash atsiliepimai


    1. Ar pirktų vėl? Taip
      Privalumai:
      Netrupa, netepa, nenubega
      Trūkumai:
      Kaina

      Man patiko sis tusas, isigijau jau antra. Tiesa, kaina tikrai didele, bet gan neblogai pasiteisina, nes netrupa, netepa, nenubega, gerai atlaiko lietu, baseina.. Man patinka sepetelis, puikiai dengia, spalva sodri. Ilgai labai uztenka, nors dazausi kasdien.


    2. Ar pirktų vėl? Ne
      Privalumai:
      Neradau
      Trūkumai:
      Labai kitas sepetelis,blakstienas net skauda dazyti. Juoda spalva nera "Black black" ji pakankamai blanki,tusas greitai dziusta. Kiek dabar kainuoja nezinau,kuomet pirkau kaina buvo 72 litai. Tad manau kaina visai neatitinka kokybes.