"VITA LIBERATA" SAVAIMINIO ĮDEGIO PUTOS: Phenomenal 2-3 Week

Živilė Ku Parašyta: 2017 rugpjūčio 25 d.

Informacija

Privalumai:
suteikia dirbtinį įdegį, drėkina ir maitina, lengva naudoti, ilgai išlieka, nėra aštrių kvapiklių
Trūkumai:
kaina
Gamintojas:
Produktas:
Vita Liberata pHenomenal 2-3 Week Tan Mousse
Tipas:
savaiminio įdegio putos

Aprašymas

Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame "Vita Liberata" savaiminio įdegio putas "pHenomenal 2-3 Week Tan Mousse". Tai putos, kurios suteikia ilgalaikį, kaip skelbia gamintojas, net 2-3 savaites išliekantį savaiminį įdegį. Kokybiškas produktas, kartu su kitomis gamintojo priemonės vadinamas vienais geriausiu rinkoje. Labiausiai džiugina sudėtis. Ji drėkinanti, be kvepalų, sudėtyje gausu antioksidantų, išgautų iš augalinių ekstraktų. Gamintojas skelbia, kad priemonė bekvapė, nes naudojama speciali kvapą maskuojanti technologija. Tačiau šioks toks kvapas yra jaučiamas ir jis gali būti nemalonus (nors kur kas geresnis nei daugelio savaiminių įdegių). Atkreipkite dėmesį, kad vienas iš naudojamų dažiklių nėra saugus naudojimui akims ir lūpoms, tad stenkitės, kad priemonės į šias zonas nepatektų. Panaudojus nusiplaukite rankas. Tikriausiai didžiausias priemonės trūkumas yra aukšta kaina. Ji tikrai ne visiems įkandama.

Ingredientai

ingredientai
1
gali kimšti poras
3
gali erzinti odą
3
gali sukelti alergiją
22 / 4
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

Vita Liberata pHenomenal 2-3 Week Tan Mousse atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Tolygiai pasiskirsto, gražus, natūralus atspalvis
  Trūkumai:
  Kaina, turi panašų kvapą, kaip ir visi kiti savaimio įdegio produktai, bet man nėra per daug stiprus

  Tikrai nesilaiko tiek, kiek nurodyta. Man asmeniškai jau po 3 dienų nusiplovė (tepiau vieną sluoksnį). Nelabai įsivaizduoju, kaip gali išsilaikyt 2-3 savaites, nebent nesipraust :D Labiau tinkamas vienkartiniam efektui, tam kartui - tikrai gražiai, lygiai pasidengia ant kūno (naudojau tos pačios firmos pirštinę).


 2. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Maloniai dengiasi, tolygus atspalvis.
  Trūkumai:
  Kaina

  Kai reikia įdegio greitai - visada jas renkuosi! Labai paprasta naudoti. Ir nerealus atspalvis, kiek esu naudojus - tik šios įdegio putos palieka gerą atspalvį.


 3. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Natūralaus įdegio efektas, lengvai tepasi
  Trūkumai:
  Nemalonus kvapas (tikrai nėra bekvapės kaip teigiama), kemša poras, ilgai neišsilaiko įdegis

  Iš dabartinėje rinkoje esančių viena geresnių savaiminio įdegio priemonių. Su pirštine ganėtinai lengvai tepasi, natūraliai atrodantis įdegis. Visgi už tokią kainą turi labai daug minusų: kvapas tikrai labai stiprus, įdegis neišsilaiko 2-3sav, geriausiu atveju iki savaitės. Labai negražiai nueina pats "įdegis". Nebloga priemonė, bet tikrai neverta tokių pinigų, tikėjausi žymiai daugiau. Drįsčiau teigti, kad man apylygiai su "Bondi sands" putomis, o pastorosios daugiau nei perpus pigiau.


 4. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Bekvapės, tolygiai dengiasi
  Trūkumai:
  Kaina

  Nuostabi priemonė, į nieką nekeisčiau!